جزییات خبر

مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده :

بانوان شاغل مجتمع گاز پارس جنوبی در دستاوردهای شاخص این مجموعه نقش آفرین هستند

بانوان شاغل مجتمع گاز پارس جنوبی در دستاوردهای شاخص این مجموعه نقش آفرین هستند
(یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۲۶

زینب قیصری،مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده، زهرا حسین زاده، مشاور امور زنان و خانواده شرکت ملی گاز، معصومه زمانی، مشاور امور زنان و خانواده شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفری دو روزه ضمن بازید از مجتمع گاز پارس جنوبی مسائل و مشکلات بانوان شاغل و خانواده کارکنان را بررسی و بر پیگیری مطالبات بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی تاکید کردند.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، زینب قیصری در نشست با مدیرعامل، مدیر منابع انسانی، رئیس روایط عمومی و نمایندگان بانوان شاغل رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی با تولید مستمر و پایدار گاز و محصولات جانبی نقش بسیار کلیدی در چرخش اقتصادی کشور دارد و اکنون با همت شما کارکنان پرتلاش این مجموعه، مردم عزیز کشورمان در این روزهای سرد سال با بهرمندی و مصرف بهینه گاز در آرامش و آسایش کامل هستند.

قیصری در ادامه‌ی این نشست با تاکید بر نقش بی‌بدیل بانوان شاغل مجتمع گاز پارس جنوبی در دستاوردها و شکوفایی اقتصاد کشور، بیان کرد: هدف از این سفر بررسی مشکلات بانوان شاغل در پالایشگاه‌ها و خانواده‌های ساکن در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی و تلاش برای رفع آنها می‌باشد و در سایه همدلی و کارگروهی بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن مسائل و مشکلات مهم را در حوزه قانونی مرتفع نماییم.

وی در ادامه گفت: بخش گسترده‌‌ای از پیشرفت صنعت نفت بر دوش بانوان پرتلاش، خلاق و نوآور می‌باشد و اکنون وزیر محترم نفت و مدیران ارشد وزارت و شرکت‌های تابعه نگاه بسیار ویژه‌ای به حل مسائل بانوان شاغل در صنعت نفت دارند.

قیصری با بیان اینکه نقش زنان در توسعه این صنعت نفت بی بدیل و همسان با مردان است، تصریح کرد: با هدف شناسایی استعدادهای خلاق و نوآور، نشست‌های تخصصی زنان صنعت نفت را آغاز کرده‌ایم و امیدواریم با افزایش مشارکت زنان و زمینه سازی برای توانمندی سازی آنها در حوزه های مختلف گام‌های موثری برداریم.

مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده در نشست با نمایندگان بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: بی تردید فعالیت در منطقه پارس جنوبی با توجه به شرایط خاص آب و هوایی، مشکلات و چالش‌های متعددی را همراه دارد که در این بازدید ضمن شناسایی دقیق این مشکلات از نزدیک برای رفع آنها تا حصول نتیجه نهایی تلاش خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از موارد و مسائل بانوان شاغل در صنعت نفت در حوزه "قانون حمایت" می‌باشد و این قانون حمایت از بانوان در سال 1400 اجرایی گردید و بسیاری از موارد و مطالبات بانوان شاغل در صنعت نفت زیر چتر این قانون مرتفع و حل خواهد شد.

قیصری تاکید کرد: بانوان ساغل در صنعت نفت از توانمندی، تخصص و مهارت‌های بسیاار ارزشمندی برخوردار هستند و باید با برنامه‌ریزی دقیق زیرساخت‌ها را تغییر دهیم و فضا را جهت استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل بالای بانوان مهیا نماییم.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید رسانه جدید
(یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید