جزییات خبر

با ابلاغ پیام معاون وزیر نفت:

مشاور معاون وزیر، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و مدیر پالایشگاه سوم با خانواده مرحوم صادقی دیدار کردند.

مشاور معاون وزیر، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و مدیر پالایشگاه سوم با خانواده مرحوم صادقی دیدار کردند.
(شنبه ۸ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۷:۴۸

دکتر نوروزی، مشاور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با خانواده مرحوم صادقی، پیام دکتر چگنی مبنی بر اعلام آمادگی و رفع مشکلات این خانواده را ابلاغ نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در پی بروز حادثه در پالایشگاه سوم و فوت پرسنل پیمانکاری این پالایشگاه مرحوم صادقی، دکتر نوروزی مشاور مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز، احمد باهوش، مدیر عامل مجتمع با همراهی مدیر موذنی پالایشگاه سوم، اکبر مشاور مدیرعامل مجتمع، رئیس روابط عمومی و مشاور بانوان مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با خانواده مرحوم دیدار و همدردی خود را ابراز نمودند.

نوروزی، مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز در این دیدار ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده مرحوم بیان کرد: مهندس چگنی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اطلاع از خبر این حادثه دلخراش و فوت مرحوم صادقی بسیار متاثر و ناراحت شدند و آمادگی خود را نسبت به هر نوع کمک در چارچوپ قانونی اعلام نمودند.

نوروزی در ادامه تصریح کرد: امید داریم با همت و دلسوزی تمام مدیران و متخصصان پالایشگاه سوم، بتوانند راه و روش مرحوم صادقی که همان جهاد در جبهه ی اقتصادی کشور و ایجاد اسایش و رفاه برای هموطنان بود را ادامه بدهند و برای عزت و سربلندی کشور همچون مرحوم صادقی گام بردارند.

احمد باهوش نیز در این نشست ضمن گرامیداشت نام و یاد کارمند آسمانی، مرحوم صادقی گفت: حضور ما در جمع خانواده محروم صادقی دارای این پیام است، که ما در کنار شما هستیم و تا انتها برای رفع مشکلات متعدد خانوادگی تلاش خواهیم نمود.

وی همچنین اضافه نمود، حامل پیغام تسلیت آقای دکتر چگنی و آقای دکتر زمانی به خانواده داغدار مرحوم می باشد.

باهوش در ادامه عنوان داشت: طبق دستور معاون محترم وزیر نفت و تاکید دکتر زمانی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ، هر نوع کمکی در جهت رفع مشکلات متعدد این خانواده داغدار باشد را حمایت خواهیم نمود.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

 

(شنبه ۸ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۷:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید