جزییات خبر

پیام تبریک مهندس باهوش در پی درخشش تیم آتش نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی

پیام تبریک مهندس باهوش در پی درخشش تیم آتش نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۳۱

احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، درخشش تیم آتش نشانی مجتمع را بعنوان نماینده آتش نشانان وزارت نفت و کسب عنوان نائب قهرمانی در رقابت های کشوری را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش، به دنبال نائب قهرمانی تیم منتخب آتش نشانی مجتمع در رقابت های کشوری ( ۴ آیتمی) به میزبانی شهر شاهرود، پیام تبریکی صادر کرد.

در پیام تبریک مهندس باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


همزمان با اعیاد خجسته دهه‌ی امامت و ولایت، شاهد افتخار آفرینی دلاور مردان غیور تیم منتخب آتش نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی در رقابت های کشوری بودیم که با اقتدار و آمادگی، عنوان نائب قهرمانی این دوره از مسابقات را به ارمغان آوردند.


کسب این افتخار ارزشمند، بار دیگر استعداد، شایستگی و توانمندی جوانان و کارکنان آتش نشانی پالایشگاه های مجتمع بزرگ گازی کشور را به نمایش گذاشت و موجبات شکوه و عزت مجتمع گاز پارس جنوبی را فراهم آورد.


اینجانب کسب این افتخار ارزشمند را به مقام عالی وزارت، معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز، مدیر محترم هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیران محترم پالایشگاهی و تمام کارکنان خدوم مجموعه معظم و معزز پارس جنوبی، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


امید است با تلاش مضاعف و ستودنی مدیران ، روئسا و کارکنان ایمنی و آتش نشانی مجتمع، این درخشش و حضور مقتدرانه در عرصه ی مسابقات مختلف همچنان تداوم داشته باشد.

احمد باهوش
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی

رسانه جدید

                                                          اعضاء تیم منتخب آتش‌نشانی و تنها نماینده شرکت ملی گاز ایران در مسابقات کشوری


(شنبه ۱ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید