جزییات خبر

مدیر عامل مجتمع پارس جنوبی تاکید کرد:

ضرورت توجه به خانواده کارکنان ساکن شهرک و افزایش سطح آرامش و آسایش

ضرورت توجه به خانواده کارکنان ساکن شهرک و افزایش سطح آرامش و آسایش
(جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۰۸

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست هم اندیشی با همسران کارکنان ساکن شهرک مجتمع بر ضرورت توجه به مسائل مهم ساکنان شهرک تاکید کرد و گفت: باید در زمینه ی حفظ آرامش و آسایش خانواده ساکنان تلاش کنیم و برای تحقق این مهم، باید به صورت ویژه به مشکلات خانواده ها پرداخته شود.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش در نشست هم اندیشی با بانوان و همسران کارکنان ساکن شهرک که روز پنج شنبه (۲۳ تیرماه)برگزار شد ، افزود: با دید کاملا مثبت مشکلات و مسائل مطرح شده در این حوزه را بررسی و دنبال خواهم کرد، امیدواریم روز به روز شاهد شرایط بهبود و مطلوبی برای خانواده ساکن شهرک مسکونی باشیم.

باهوش در ادامه به مسائل آموزشی سال جدید در شهرک بیان کرد: با تشکیل یک کارگروه کاملا تخصصی در حوزه آموزشی شهرک، موارد متعدد در این حوزه را بررسی و در تلاش هستیم تا قبل از شروع ماه مهر ، تمامی موارد و مشکلات مدارس و موارد کلیدی آموزشی را تقویت ببخشیم.

وی با اشاره به آغاز فعالیت های گوناگون در شهرک مسکونی تصریح کرد: پروژه های متعددی در حوزه رنگ آمیزی ، نصب و تعویض کابینت ها، افزایش آسانسورها در حال انجام است و همه ی این مشکلات از قبیل رفاهی و آسایشی در سایه همدلی و خرد جمعی محقق خواهد شد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس در مورد مسائل امنیتی شهرک نیز تصریح کرد: با افزایش توان و طبق برنامه ریزی در حوزه حراست ، امنیت خانواده های ساکن در اولویت نخست قرار دارد و امید داریم موارد مطرح شده در کوتاه ترین بازه زمانی مرتفع گردد.

وی ادامه داد: تمام دغدغه های مطرح شده توسط بانوان و همسران کارکنان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی از اهمیت ویژه ی برخوردار است و این موارد با ایجاد همدلی و کار گروهی تحقق خواهد یافت.

در ابتدای این نشست، بانوان و همسران کارکنان شاغل در مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی مسائل و مشکلات مهم شهرک را مطرح کردند و بر رفع جدی آن موارد تاکید نمودند.

 


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید