جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی:

بازرسی فنی نقش بسیار حیاتی در افزایش و حفظ تولید با کیفیت دارد

بازرسی فنی نقش بسیار حیاتی در افزایش و حفظ تولید با کیفیت دارد
(پنج شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۳۷

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان این‌که کارکنان بازرسی فنی، چشم بینای این مجموعه بزرگ هستند گفت: بازرسی فنی توانمند و با تخصص، ضامن تولید ایمن، پایدار و باکیفیت گاز ومحصولات جانبی در مجتمع گاز پارس جنوبی هستند.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش در نشست تخصصی با مدیران و روئسای بازرسی پالایشگاه‌های مجتمع بیان کرد: بازرسی فنی با فناوری نو و بهرمندی از نیروی کارآمد و باتجربه می‌تواند ضامن تولید ایمن، پایدار وباکیفیت باشد.

باهوش در این نشست خاطرنشان کرد: جایگاه ارزشمند مجتمع گاز پارس جنوبی بعنوان بزرگترین تامین کننده گاز مورد نیاز کشور نیاز به پیاده سازی مقررات خاص و ویژه در حوزه بازرسی فنی دارد و در همین راستا، تقویت، ارتقاء و بروزآوری در بازرسی فنی مجتمع یک اقدام حیاتی می‌باشد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: در سال گذشته با تکیه بر توان و دانش متخصصان و کارکنان بازرسی فنی در سطح پالایشگاه‌های مجتمع بیش از هزار و 170 مورد بازرسی به ثبت رسیده است که این مهم نشان از عزم راسخ کارکنان این واحد در پیشبرد اهداف متعالی مجتمع دارد.

باهوش عنوان داشت: مسائل و موارد مطرح شده در این نشست توسط مدیران و روئسای بازرسی فنی پالایشگاه‌های مجتمع را بررسی و در جهت رفع آن اقدام ویژه خواهم نمود.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: انتظار داریم با هوشیاری و چشم بینای شما کارکنان بازرسی فنی فصل عملیات تعمیرات اساسی را با کیفیت مطلوب به سرانجام برسانیم و با آغاز فصول سرد سال با یک آرامش خاص به رسالت بزرگ تولید پایدار گاز جهت رفاه هموطنان عزیزمان بپردازیم.
(پنج شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید