جزییات خبر

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی:

آینده تولید در پالایشگاه های پارس جنوبی روشن و درخشان است

آینده تولید در پالایشگاه های پارس جنوبی روشن و درخشان است
(یکشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۱) ۱۸:۰۴

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در حاشیه ی بازدید مدیرعامل سازمان منطقه ویژه از تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم گفت: با بهره مندی از جوانان با استعداد و خلاق در بدنه ی پالایشگاه های پارس جنوبی، شاهد آینده روشن و درخشان در حوزه تولید پارس جنوبی خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی: احمد باهوش، همزمان با عید قربان در بین کارکنان پالایشگاه هشتم گفت: با استفاده از ظرفیت ها، دانش و توان شرکت های سازنده و دانش بنیان و بهره مندی از نیروی ارزشمند ایمان و اراده جوانان شاغل در مجتمع شاهد روزهای روشن و درخشان در مجتمع بزرگ گازی کشور خواهیم بود.

وی ادامه داد: یکی از اهداف دشمنان در جنگ کنونی علیه این نظام مقدس، ایجاد روحیه ی ناامیدی، تیره و تار کردن فضا و کاهش انگیره است که به فضل و رحمت الهی و با همت و پشتکار جوانان کشور شاهد دستاوردهای مهمی در کشور خواهیم بود و چرخه ی تولید و اقتصاد کشور را باشتاب به سمت جلو حرکت خواهیم داد.

باهوش در ادامه بیان کرد: ضرورت توجه به آینده بسیار روشن و هدفمند در راستای تولید پایدار در مجتمع گاز پارس جنوبی ترسیم شده و باید به گونه ی حرکت کنیم که بتوانیم مشکلات را کوتاه ترین زمان مرتفع و دانش بروز را پیاده سازی نماییم.

مدیر عامل گاز پارس جنوبی با اشاره به نقش مهم نوآوری در پیشرفت درخشان پالایشگاه های مجتمع تصریح کرد: هرجا که به جوانان و نخبگان کشور اعتماد کردیم و میدان را به آنان واگذار کردیم شاهد پیشرفت و موفقیت های بزرگی بوده ایم و اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره مندی ۸۰ درصدی از نیروی انسانی جوان،نخبه و باتجربه، امید را در صنعت نفت و گاز کشور زنده نگه داشته است.

وی در ادامه ی بازدید از روند پیشرفت عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم بیان کرد: با توجه به اهمیت و شعار نوآوری در مجتمع گاز پارس جنوبی و با وجود فعال و گسترده شرکت های دانش بنیان و خلاق و با کمک و همکاری تمامی دانشگاه ها، پارک های فعال علم و فناوری، سازندگان توانمند و نوآور بتوانیم کشور عزیزمان را در شاخص های مهم جهانی سربلند نگه ب
داریم .


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید


(یکشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۱) ۱۸:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید