جزییات خبر

باهوش در نشست با روئسای HSE پالایشگاه‌های پارس جنوبی تاکید کرد:

آموزش در سطح HSE مجتمع گاز پارس جنوبی باید به صورت ویژه پیاده سازی شود

آموزش در سطح HSE مجتمع گاز پارس جنوبی باید به صورت ویژه پیاده سازی شود
(چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۲:۳۴

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست تخصصی با روئسایHSE ستادی و پالایشگاهی پارس جنوبی گفت: آموزش‌های بروز و نوآوری در مسائل ایمنی، بهداشت و محیط زیست در اولویت نخست قرار دهید و دستورالعمل‌های یکسان و یکنواختی در پالایشگاه‌های مجتمع پیاده سازی نمایید.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش، در نشست تخصصی با روئسای بهداشت، ایمنی و محیط زیست مجتمع بیان کرد: تبلیغات محیطی HSE در سطح پالایشگاه‌های مجتمع باید به صورت بسیار چشمگیر و گسترده دیده شود و این مهم در تمام پالایشگاه به یک فرهنگ تبدیل شود.

وی با اشاره به رویداد بسیار مهم 7 مهر، روز ایمنی و آتش نشانی در کشور عنوان داشت: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی و بهره‌برداری از 12 پالایشگاه بزرگ گازی که این مهم در آینده بسیار نزدیک به 13 پالایشگاه خواهد رسید، انتظار داریم رویداد مهم 7 مهر که به عنوان روز ایمنی و آتش‌نشانی مزین شده به صورت بسیار گسترده در این مجتمع برگزار گردد.

باهوش در این خصوص ادامه داد: در حوزه مسائل المپیاد آتش‌نشانی و HSE برتر مراسمات بسیار شایسته‌ای در بین پالایشگاه‌های مجتمع برگزار شود و این روز بزرگ در مجتمع گاز پارس جنوبی گرامی بداریم.
رسانه جدید
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: مدیران و کارکنان امور بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست مجتمع باید خود آغازگر اقدامات نوین و خلاقانه باشند و با تمام توان و اتکا به خرد جمعی گام‌‌های بسیار شایسته‌ای برداشته شود.

وی عنوان داشت: با برنامه‌ریزی دقیق و منظم و کارگروهی، دستورالعمل‌های متناسب و بروز با توجه به شاخص‌ها و معیارها تهیه و در تمامی پالایشگاه‌های مجتمع به صورت یکسان و مشترک پیاده‌سازی شود.

باهوش گفت: ارتباطات دوسویه با بدنه‌ی وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در حوزه HSE را گسترش دهید و همواره در سایه‌ی تعامل و همدلی حرکت کنیم و روزهای درخشانی در مجتمع گاز پارس جنوبی رقم بزنیم.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
(چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۲:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید