جزییات خبر

بازدید رئیس سازمان حراست صنعت نفت از مجتمع گاز پارس جنوبی

بازدید رئیس سازمان حراست صنعت نفت از مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱) ۱۷:۵۶

رئیس سازمان حراست صنعت نفت و هیئت همراه از نیروگاه بعثت، کریدورهای بین پالایشگاهی و خطوط لوله و همچنین از ساختمان ستاد حراست مجتمع گاز پارس جنوبی بازدید کرد .


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، رئیس سازمان حراست صنعت نفت و هیئت همراه روز چهارشنبه ( 8 تیرماه 1401 ) به‌ منظور بازدید از پایتخت انرژی ایران و دیدار با مدیرعامل، مدیران و کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی وارد منطقه عسلویه و مجتمع عظیم گازی کشور شد.

رئیس سازمان حراست صنعت نفت با اشاره به فعالیت‌های گسترده کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی در فراورش حداکثری گاز و محصولات جانبی و نقش موثر این شرکت در تامین بیش از 75 درصد از انرژی مورد نیاز کشور، بر پشتیبانی و حمایت این سازمان برای رفع مسائل و مشکلات پیش‌رو و تأمین امکانات و ابزارهای نوین برای صیانت و حراست گسترده از سرمایه‌های عظیم کشور تاکید کرد.

مقام ارشد حراست صنعت نفت در این نشست از اقدامات شاخص و ارزشمند حراست مجتمع تقدیر و تشکر نمود و بیان کرد: تجهیز زیرساخت‌ها و نصب سامانه‌های الکترونیکی، آموزش نیروی انسانی کارآمد و حفاظت پرسنلی قوی در سطح مجتمع گاز پارس جنوبی به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تأمین‌کننده گاز کشور از موارد بسیار مهم و حیاتی می‌باشد و باید در اولویت اصلی قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های ستودنی کارکنان پرتلاش حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در زمینه حفظ و حراست از پالایشگاه های بزرگ گازی کشور در پارس جنوبی تصریح کرد: برای بهبود وضعیت کارکنان حراست صنعت نفت و بحث ساختار و پایه سازمانی حراست، کارگروهی با حضور نیروهای باتجربه در جهت پیگیری مسائل و رفع مشکلات تشکیل شده است و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن در حوزه منابع انسانی به موفقیت‌های بزرگی برسیم.

وی افزود: با هدف توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی و شتاب‌بخشی در اختصاص بودجه برای تکمیل اقدامات شاخص حراستی، به‌زودی شاهد سامانه‌های حراستی قوی و توانمند در بخش‌های مختلف نظارتی در مجتمع بزرگ گازی پارس جنوبی خواهیم بود.

مقام ارشد حراست صنعت نفت در همین خصوص افزود: خوشبختانه حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در بخش‌های حفاظت پرسنلی، فیزیکی و فاوا گام‌های مؤثری برداشته است و اکنون از هرگونه اقدام پویا و مبتنی بر علم و نوآوری، همچنین به‌کارگیری تجهیزات حفاظتی روزآمد حمایت ویژه خواهیم کرد.

در ابتدای این نشست، احمد سملی، رئیس حراست مجتمع با ارائه‌ى گزارشی از عملکرد حراست مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: ایجاد فضای همدلی، کارگروهی و استفاده از توان و دانش بومی کارکنان جوان و خلاق در بخش‌های مختلف حراست موجبات رشد و شکوفایی این حوزه را فراهم آورده است.

سملی در ادامه عنوان داشت: شفاف‌سازی و همکاری در بدنه‌ی واحدهای مختلف مجتمع گاز پارس جنوبی به‌منظور تسهیل در دستیابی به اهداف تعیین‌شده، کمک شایانی به روند پیشرفت و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی در بزرگترین مجتمع گازی کشور کرده و امیدواریم این روند تداوم چشمگیری داشته باشد.


(دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱) ۱۷:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید