جزییات خبر

همسو با اجرای مسئولیت‌های اجتماعی:

اهداء 45 هزارسی سی خون به نیازمندان توسط کارکنان مدیریت عملیات مشترک مجتمع گاز پارس جنوبی

اهداء 45 هزارسی سی خون به نیازمندان توسط کارکنان مدیریت عملیات مشترک مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۳۱

کارکنان مدیریت عملیات مشترک مجتمع گاز پارس جنوبی جهت تامین نیاز بانک خون استان بوشهر، با اهدای 45 هزار سی سی خون به یاری بیماران نیازمند شتافتند.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، محمود بالنده، سرپرست مدیریت عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به پیاده‌سازی فرهنگ بسیار شایسته‌ی اهداء خون توسط کارکنان مجتمع بیان کرد: با استقرار یک روزه تیم سیار سازمان انتقال خون در نیروگاه متمرکز مجتمع گاز پارس جنوبی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ، 121 نفر از کارکنان با اهدای 45 هزار سی سی خون به نیازمندان اهدا کردند.

بالنده در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهداء خون اشاره نمود و گفت: مقام معظم رهبری همواره بر این مهم تاکید ویژه دارد و می‌فرماید؛ اهدای خون که باعث نجات جان انسان‌ها می باشد، امری مستحسن، شایسته و خداپسند است و سزاوار است مومنین در انجام این امر کوشا بوده و حتی المقدور از این کار دریغ نورزند.

وی بیان کرد: با توجه به کاهش ذخایر خونی در دوران شیوع بیماری کرونا و بنا بر ضرورت تامین ذخایر خونی سازمان انتقال خون، مجتمع گاز پارس جنوبی در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی به منظور تامین نیاز بانک خون کشور و استان بوشهر، به طور مستمر اقدام به استقرار تیم سیار سازمان انتقال خون مرکز استان در پالایشگاه‌ها و عملیات مشترک مجتمع گاز پارس جنوبی می نماید.

سرپرست مدیریت عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: در ماه‌های آینده سال جاری نیز طبق برنامه ریزی انجام شده و هماهنگی‌های لازم با سازمان انتقال خون استان بوشهر، در تمامی پالایشگاه‌های مجتمع و مدیریت عملیات مشترک با اسشتقرار اکیپ خون‌گیری سازمان انتقال استان بوشهر این امر خداپسندانه اجرایی خواهد شد.

مهدی خضری، سرپرست HSE و پدافند غیرعامل مدیریت عملیات مشترک نیز در این خصوص افزود: اهدای خون تبلور زیبای انسانیت و مهرورزی است که امید به زندگی را در افراد نیازمند به این فرآورده حیات بخش ارتقاء می بخشد و سبب التیام روند درمانی آنان می شود.

وی در پایان از تمام واحدهای ذیربط از جمله حراست، منابع انسانی، حمل و نقل، نیروگاه متمرکز و تمام همکارانی که با خون خود زندگی را به هم میهنان هدیه دادند، تقدیر و تشکر نمود.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

رسانه جدید  

(شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید