جزییات خبر

مهندس باهوش در نشست با فرماندار شهرستان کنگان بیان کرد:

با نگاه خدمت به مردم در چارچوب قانون و اختیارات حرکت می‌کنیم

با نگاه خدمت به مردم در چارچوب قانون و اختیارات حرکت می‌کنیم
(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۷:۰۹

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست با احمد غریبی، فرماندار شهرستان کنگان گفت: خدمت به مردم بهترین عبادت است / با نگاه خدمت به مردم منطقه، در چارچوب قانون و مقررات حرکت خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش در ابتدای این نشست که در محل دفتر فرمانداری شهرستان کنگان برگزار شد بیان کرد: اکنون باید برای عزت و سربلندی کشور عزیزمان در تمام حوزه‌ها با همدلی و هم‌بستگی حرکت کرد و خدمت به مردم را در راس امور قرار دهیم.

باهوش در ادامه گفت: محدوده‌ی جغرافیای شهرستان کنگان و سواحل زیبای سیراف از ظرفیت تفریحی و پتانسیل‌های بسیار بالایی برخوردار است و امیدواریم با برنامه‌ریزی و تعامل دو طرفه بتوانیم مکانی مناسب و مجموعه‌ی تفریحی با کیفیت جهت استفاده از کارکنان، خانواده کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی و مردم خونگرم منطقه فراهم آوریم.

وی در این نشست ادامه داد: هرجا که بتوانیم و قانون اجازه بدهد به مردم این منطقه در جهت عمران و آبادانی زیرساخت‌های مهم و حیاتی کمک خواهیم کرد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: مسئولان شهرستانی و استانی باید مسیر را جهت اقدامات شاخص و زیرساخت‌های مهم در منطقه فراهم آورند و مواردی از قبیل آب، جاده، بیمارستان را در اولویت قرار دهند و امید داریم با خردجمعی و همدلی گامهای مثبتی برداریم.
(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۷:۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید