جزییات خبر

به همت حوزه مقاومت بسیج امیرالمونین علی علیه السلام

جشن میلاد امام رضا علیه السلام در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

جشن میلاد امام رضا علیه السلام در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد
(شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۳۵

جشن میلاد امام رضا علیه‌السلام با حضور مدیران و کارکنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی در محل سالن آموزش به همت حوزه مقاومت بسیج المیرالمونین علی علیه السلام مجتمع برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین علی (ع) در ابتدای این مراسم عنوان کرد؛ مسابقه ضیافت الهی سرآغاز برنامه‌ی جامع فرهنگی پیش رو می‌باشد و لزوم روحیه جهادی در پیشبرد برنامه های فرهنگی مجتمع گاز پارس جنوبی امری بسیار مهم و ضروری می‌باشد.

حیدری فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین علی (ع) مجتمع گاز پارس جنوبی با تبریک سالروز میلاد امام رضا (ع) و تقدیر از تمامی پرسنل شرکت کننده در مسابقه ضیافت الهی، مسابقات ماه مبارک رمضان را مقدمه‌ای برای شروع یک فرآیند و برنامه ی جامع فرهنگی در حوزه مقاومت بسیج برشمرد و گفت: حرکت و پیشبرد برنامه ی عظیم فرهنگی بسیج ،که امروز حُسن ختام اولین برنامه آن بود، مستلزم کار جهادی و بسیجی گونه است که در این مسیر حوزه مقاومت بسیج دست یاری شما را در تمامی جنبه های فکری و غیرفکری به گرمی می فشارد.

وی به اهمیت زیارت امام رضا (ع) در روز دحوالارض اشاره کرد و گفت: از امام جواد نقل است که زیارت امام رضا (ع) از هزار حج مقبول بالاتر است و قرعه کشی امروز برای مشخص شدن افراد راه یافته به بهشت الرضا (ع) است.

رئیس فضای مجازی حوزه مقاومت بسیج نیز در ادامه بیان کرد: بیش از 100 مسابقه معنوی فرهنگی برای سال جاری تدارک دیده شده و اهمیت به ارتقاء معنوی در کنار رشد آموزشی کارکنان از اهم برنامه های آموزش است.


مرتضی ثابت رئیس فضای مجازی حوزه مقاومت بسیج مجتمع ضمن خیرمقدم و ارائه توضیحات نسبت به نحوه مسابقه و قرعه کشی سفر مشهد با اشاره به برنامه ریزی فرهنگی سال 1401 گفت: بیش از 100 مسابقه را که سرآغاز آن مسابقه ضیافت الهی بود برای سال جاری تعیین کرده ایم که در حال طی فرآیند مقدمات و آماده سازی جهت برگزاری است و امید داریم با برگزاری این مسابقات در کنار هدایای تعیین شده، از انتفاع معنوی این مسابقات نیز بهره مند شویم.

ثابت رشد و ارتقاء معنوی و آموزشی کارکنان را امری مهم برشمرد و افزود: ارتقاء دانش معنوی کارکنان بر کیفیت کار و زندگی این عزیزان نیز موثر است و اداره آموزش و بسیج برنامه ی جامعه ی را برای این مهم با همکاری شما عزیزان در دست اجرا دارد.

شایان ذکر است که در این مراسم اقای علی راهپیما بعنوان مداح و اقای عباس روستا به عنوان مجری از همکاران مجتمع گاز پارس جنوبی حضور داشتند و به نفرات برتر مسابقه ضیافت الهی هدایایی به رسم یادبود اهدا شد و قرعه کشی سفر مشهد مقدس نیز انجام گرفت که آقایان جواد میر، داوود‌گنجی‌پور و محمد محبی‌مقدم برنده شدند.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
(شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید