جزییات خبر

باهوش در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر عسلویه تاکید کرد:

مجتمع گاز پارس جنوبی اهتمام جدی به بحث مسولیت های اجتماعی در مناطق پیرامونی نشان خواهد داد.

مجتمع گاز پارس جنوبی اهتمام جدی به بحث مسولیت های اجتماعی در مناطق پیرامونی نشان خواهد داد.
(چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۹:۱۰

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر عسلویه گفت: شرکت های مستقر در منطقه ی پارس جنوبی باید همسو با مسئولیت های اجتماعی مناطق پیرامونی حرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گازپارس جنوبی،احمد باهوش ظهر امروز ( چهارشنبه ،۴ خردادماه) در نشست مشترک با شورای اسلامی شهر عسلویه بیان کرد: تمام تلاش خود را در جهت حمایت از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ، عزت و سربلندی کشور و حل مشکلات مردم این منطقه به کار خواهیم گرفت. 
 
مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: خوشبختانه تعامل و همکاری بسیار خوب و سازنده ای با مدیران شهرستان عسلویه و شورای اسلامی این شهر حاکم می باشد و امیدوارم در سایه ی همدلی و کار گروهی این مسیر تقویت شود و روز به روزشاهد تحولات مهمی در منطقه باشیم.
 
وی افزود: بنده در اولین روزهای کاری خود در منطقه پارس جنوبی، یک نشست مشترک با مهندس اسدی،مدیرعامل سازمان منطقه ویژه داشتم و پیشنهاد خود را مبنی بر تشکیل یک کارگروه با حضور سازمان منطقه ویژه،شرکت نفت و گاز پارس و مجتمع گازپارس جنوبی ارائه دادم و هدف ازاین پیشنهادم انجام کارهای مهم و حیاتی با استفاده از ظرفیت های قانونی در منطقه می باشد.
 
باهوش در این خصوص ادامه داد: معتقدم می توانیم با همفکری و همراهی این سه شرکت بزرگ در منطقه پارس جنوبی کارهای بسیار مهم زیربنایی در جهت پیشرفت مناطق پیرامونی انجام دهیم.
 
باهوش ادامه داد: مدیران شرکت های مستقر در منطقه باید در کنار مردم و برای مردم قدم بردارند و از فرصت ها به بهترین شکل ممکن بهره برداری نمایند تا مردم کارهای مهم و اثربخش را لمس کنند و اعتقاد دارم مردم این منطقه شایسته داشتن بهترینها هستند.
 
وی در این باره ادامه داد: مردم منطقه پارس جنوبی و شهرستان عسلویه همواره در جهت حفاظت، حراست و پاسداری از سرمایه عظیم کشور که در این منطقه مستقر می باشد پیشقدم و همراه بوده اند و امیدوارم شرکتهای مهم مستقر در پارس جنوبی بتوانند به بحث مسئولیتهای اجتماعی به بهترین شکل ممکن عمل نمایند.
 
وی عنوان داشت: فراهم سازی زیر ساخت های مهم، توجه به محیط پیرامونی، مسئولیت های اجتماعی و آموزش تخصصی نیروهای بومی ازموارد بسیار مهم ست که برای تحقق به آن می توان با محوریت سازمان منطقه ویژه برنامه ریزی کرد.
(چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۹:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید