جزییات خبر

نشست تخصصی اهمیت مشارکت اجتماعی در ارتقاء فرهنگ ایمنی و بهداشت با حضور کارکنان پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی

نشست تخصصی اهمیت مشارکت اجتماعی در ارتقاء فرهنگ ایمنی و بهداشت با حضور کارکنان پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۴۹

نشست تخصصی و راهبردی " اهمیت مشارکت اجتماعی در ارتقاء فرهنگ ایمنی و بهداشت " با حضور کارکنان واحدهای مختلف در پالایشگاه دوم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ نشست تخصصی با موضوع "اهمیت مشارکت اجتماعی در ارتقاء فرهنگ ایمنی و بهداشت" با حضور کارکنان رسمی و پیمانی پالایشگاه دوم و ستاد مجتمع در محل سالن آموزش پالایشگاه دوم برگزار شد.

دراین نشست تخصصی دکتر ریسمانچیان با اشاره به این موضوع که مشارکت اجتماعی فرایندی است که از طریق آن شخصیت اجتماعی انسان ها شکل می گیرد و آنان را برای انجام کارهای مشترک گروهی آماده می سازد.

وی خاطر نشان کرد: فرهنگی سالم و محترم شمرده می شود که حق داشتن یک محیط کار ایمن و سالم را با مشارکت دولت ها ، کارفرمایان و کارگران از طریق حقوق ، مسئولیت ها و وظایف تعریف شده فراهم نمایند و در آن اصل پیشگیری بالاترین اولویت را دارد.

مسئول بهداشت صنعتی پالایشگاه دوم نیز در این باره گفت: بر این باورم که استقرار یک فرهنگ پویا در زمینه ایمنی و بهداشت محیط کار، نیازمند مشارکت همه ی واحدها می‌باشد و این ضمن بهبود مستمر مسیر ارتقای شاخص‌های ایمنی و سلامت در محیط کار، بستر تحقق رفاه اجتماعی کارگران و جامعه را نیز در پی خواهد داشت.

لیلا درویشی در ادامه بیان کرد: یک محیط کاری با یک فرهنگ ایمنی و سلامت کار قوی، کارکنان احساس راحتی در قبال ریسک ها یا خطرات ایمنی و سلامت کار دارند و مدیریت با همکاری فعالانه کارکنان، همواره سعی در یافتن راهکارهای مناسب، اثربخش و پایدار می باشد.

درویشی ادامه داد: همچنان که همه ما امروزه با بحران های بهداشتی در دنیا و ریسک های ایمنی و سلامت کار به طور پیوسته دست و پنجه نرم می کنیم، می بایست همه سطوح در ساختن یک فرهنگ ایمنی و سلامت کار قوی کوشا باشند.

رسانه جدید

(چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید