جزییات خبر

مراسم معارفه مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

مراسم معارفه مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد
(یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱) ۱۲:۰۷

مراسم معارفه احمد باهوش به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع گاز پارس جنوبی عصر دیروز ( شنبه 27 فررودین) با حضور مدیرعامل پالایشگاه پارسیان، فجر جم، مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع در سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار شد.

مراسم معارفه احمد باهوش به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع گاز پارس جنوبی عصر دیروز ( شنبه 27 فررودین) با حضور مدیرعامل پالایشگاه پارسیان، فجر جم، مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع در سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در ابتدای این مراسم، هادی هاشم زاده فرهنگ ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی علیه السلام و ماه مبارک رمضان گفت: بسیار خوشحال هستم که در چنین ایام فرخنده و مبارک میزبان این جلسه ی بسیار مهم می‌باشیم و امید آن داریم که منشأ خیر و برکت در مجتمع گاز پارس جنوبی باشد.

مدیر عامل پیشین مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه با اشاره به توانمندی‌ها و خصوصیات بارز دوران پرافتخار خدمت مهندس باهوش، مدیرعامل جدید مجتمع گاز پارس جنوبی در صنعت نفت و گاز کشور عنوان داشت: مهندس باهوش از سال شروع دوران پرافتخار خدمت در صنعت نفت و گاز کشور( 1370) تا کنون، مصدر مسئولیت های مهم و منشأ دستاوردهای ماندگار بوده اند و هرانچه از پایگذاری فرهنگ HSE در شرکت ملی گاز ایران سپری می‌شود مدیون و مرهون زحمات ارزشمند مهندس باهوش در HSE شرکت ملی گاز می‌باشد.

وی در این باره ادامه داد: مسئولیت های بسیار مهم در صنعت نفت و گاز کشور بخصوص معاونت مدیریت مهندسی شرکت گاز پارسیان هم مکمل تجارب گران‌سنگ قبلی بوده و امروز خوشبختانه این زمینه‌ی بسیار خوب فراهم شده که مجتمع گاز پارس جنوبی با هدایت و راهبری مهندس باهوش در مسیر عزت، سربلندی و در راستای اهداف بسیار مهم گام بردارد.

مهندس فرهنگ افزود: این مسئولیت خطیر مردان کهن می‌خواهد و مردان بسیار مصمم را می‌طلبد و با تجارب ارزشمند مدیرعامل جدید و با همکاری و در سایه همدلی تمامی متخصصان و کارکنان ارزشمند افتخارات بزرگی کسب خواهد شد و به سر منزل مقصود خواهد رسید.

وی گفت: خداوند متعال به شما ( مدیر عامل جدید مجتمع گاز پارس جنوبی) توان بالا، شکیبایی مدیریتی تداوم با تدبیر و اهتمام ویژه که برگرفته از فرهنگ جهادی دوران هشت سال دفاع مقدس می‌‌باشد را همواره عطا نماید.

فرهنگ ادامه داد: امید دارم دوره‌ی مدیریت مهندس باهوش در مجتمع گاز پارس جنوبی، دوران توأم با سرافرازی و تحقق اهداف عالیه شرکت ملی گاز ایران و نظام مقدس و سرافراز جمهوری اسلامی ایران باشد.

مدیرعامل پیشین مجتمع گاز پارس جنوبی خطاب به همکاران و متخصصان مجتمع گفت: از تمامی شما عزیزان و همکارانم که در طولی این 4 سال دوران خدمت همراه و همدل بودید، بخصوص در این سالهای پایانی که با حوادث مهم و گسترش ویروس منحوس کرونا و توسعه‌ى شتابان و بی وقفه‌ی پارس جنوبی نیز بهمراه داشت مرا تحمل کردید بسیار تشکر و قدردانی می نمایم.(یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱) ۱۲:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید