جزییات خبر

آیین یادواره شهدا اداری و کارگری در پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی

آیین یادواره شهدا اداری و کارگری در پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۵۸

یادواره شهدای اداری و کارگری شهرستان کنگان و یادبود شهدای خانواده کارکنان پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ یادواره شهدای اداری و کارگری شهرستان کنگان و یادبود شهدای خانواده کارکنان پالایشگاه دهم با حضور مسئولان شهرستان کنگان، مدیران نظامی و انتظامی خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

در ابتدای مراسم سهیل رفیعی، مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای سرافراز کشور گفت: دوام و قوام انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و جانفشانی خانواده ایثارگران است و اکنون این شکوه و عظمت انقلاب اسلامی در جهان به برکت خون شهدا رقم خورده است.

وی در ادامه افزود: شهدا و ایثارگران سعادت را در شهادت جستجو کردند و همه تعلقات خود را رها کردند و رفتند تا کشور پابرجا بماند و جوانان و متخصصان عرصه ی تلاش و سازندگی در سنگر اقتصادی راه انان را ادامه بدهند و در این مسیر گام های محکم بردارند.

رفیعی ادامه داد: این عزیزان با توسل به اهل بیت (ع) و جان‌فشانی خود این انقلاب را تثبیت کردند و هر کاری که بوی خدایی داشته باشد و با ایثار انجام شود اینگونه ماندگار می‌شود.

وی اظهار کرد: همه ما در مدرسه و مکتب شهدا هستیم و عشق الهی، توکل و توسل به اهل بیت (ع)، ایثار و فداکاری را از این مدرسه باید بیاموزیم و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی همواره با زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای سرافراز و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در جبهه ی اقتصادی تا اخرین نفس تلاش خواهند کرد.

در ادامه آیین یادوراره شهدای اداری و کارگری و شهدای خانواده کارکنان پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی سردار هادی مقدسی، جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان داشت: سیره شهدا یک گنجینه عظیم و بهترین الگو برای زندگی سعادتمندانه و سرافرازانه در دنیا و آخرت است.

جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه راه برون‌رفت از مشکلات اتکای به درون است، گفت: باید انسجام خودمان را حفظ و از سکان‌دار انقلاب تبعیت کنیم و به این موضوع اعتقاد داشته باشیم که جوانان این مرزوبوم می‌توانند مشکلات را حل می‌کنند.


وی با اشاره به توان و قدرت جوانان کشور تصریح کرد: باید به جوانان و نوجوانان کشور این امیدواری را بدهیم که تمامی مشکلات قابل‌حل است و اکنون همین جوانان پرتلاش توانسته اند با الگو قرار دادن شهدا و پیروی از خطر و مسیر شهدای عزیزمان در تمام عرصه های نظامی و اقتصادی و سازندگی خوش بدرخشند.

سردار مقدس گفت: باید انسجام خودمان را حفظ و از سکان‌دار انقلاب تبعیت کنیم و به این موضوع اعتقاد داشته باشیم که جوانان این مرزوبوم می‌توانند مشکلات را حل می‌کنند
(چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید