جزییات خبر

رئیس روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی :

قرآن راهگشا و برکت زندگی است/ حضور داوران با اخلاق و حرفه‌ای در مسابقات بهار در بهار

قرآن راهگشا و برکت زندگی است/ حضور داوران با اخلاق و حرفه‌ای در مسابقات بهار در بهار
(شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۰:۰۲

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به پیاده سازی فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده کارکنان پرتلاش مجتمع گفت: قرآن راهگشای زندگی و برکت زندگی است که هر جا اخلاق قرآنی، ایده‌های قرآنی حاکم باشد پیشرفت وجود دارد.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسن نوروزی ،رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: سیزدهمین دوره ی مسابقات مقدماتی بهار در بهار ویژه ی کارکنان و همسران و بیست وسومین دوره مسابقات ویژه فرزندان کارکنان در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، حسن نوروزی در این باره بیان کرد: مسابقات بهار در بهار ویژه ی کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان مجتمع در بازه زمانی 4 روزه که به میزبانی دارالقران شهر ک جم به مدت 2 روز و در نمازخانه مرکزی ساختمان ستاد مجتمع گاز پارس جنوبی نیز به مدت 2 روز که با حضور قاریان، حافظان و تیم تیم کارشناسان و داوران در حال برگزاری می باشد.


وی در ادامه عنوان داشت: سیزدهمین دوره از مسابقات قرانی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران کارکنان با موضوعات قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ مفاهیم قرآن کریم و مفاهیم نهج البلاغه برگزار میگردد.

نوروزی ادامه داد: بیست وسومین دوره از مسابقات فرزندان کارکنان نیز با حضور بسیار گسترده و چشمگیر فرزندان در تمام رشته های قرآنی در حال انجام است.


نوروزی در ادامه خاطرنشان: این دوره از مسابقات با حضور داوران و کارشناسان، آقایان سید عطا لله حسینی ، سید حبیب الله حسینی و سید علی حسینی از بوشهر به همراه سه کارشناس ویژه ی بانوان خانم سیده اعظم حسینی، نرجس شریف زادگان و زینب یادگاری از دارالقران شهر چارک از توابع استان بوشهر به اجرای این مسابقات پرداختند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه داوران این دوره مانند سنوات گذشته بسیار خوب، با اخلاق و حرفه‌ای می باشند، گفت: قرآن هم راهگشای زندگی و هم برکت زندگی است که هر جا اخلاق قرآنی، ایده‌های قرآنی تفکر و منش قرآنی حاکم باشد پیشرفت وجود دارد و خوشبختانه کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه الطاف الهی و قرآن همواره در تمامی حوزه ها خوش درخشیده اند.


رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی در پایان گفت: امید است این جوشش و رویش قرآنی و انگیزه‌های معرفتی، همیشه در مجتمع گاز پارس جنوبی مستمر باشد و از زلال کتاب حکمت و علوم عترت بهره‌مند باشیم.

(شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۰:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید