جزییات خبر

همسو با اجرای مسئولیت های اجتماعی

آموزش کارورزان جویای کار شهرستان های همجوار در مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شد

آموزش کارورزان جویای کار شهرستان های همجوار در مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شد
(یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۰

رئیس آموزش نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با هدف افزایش مهارت کارورزان جویای کار در بخش های مختلف پالایشگاهی، در 8 ماه گذشته از سال جاری 3 هزار و 360 نفر ساعت آموزش به صورت تئوری و عملی با حضور کارورزان جویای کار در مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ رامین پور اسماعیل با بیان اینکه عملیات آموزش کارورزان جویای کار شهرستان های همجوار پارس جنوبی یکی از موضوعات مهم مسئولیت اجتماعی در این مجتمع بزرگ گازی کشور می باشد گفت: واحد آموزش مجتمع گاز پارس جنوبی پس از ایجاد وقفه بدلیل شرایط گسترش ویروس منحوس کرونا با معرفی نفرات از سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نسبت به آموزش کارورزان جویای کار اقدام نمود.


وی در این خصوص ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان‌ماه، نخستین گروه از کارورزان شامل 10 نفر کارآموز به مدت 3 ماه، آموزش های لازم را بصورت تئوری و عملی حین کار بمدت 3 هزار و 360 نفر ساعت آموزش در مجتمع گاز پارس جنوبی سپری نمودند.


پوراسماعیل تصریح کرد: کارورزان در بازه زمانی 3 ماهه حضوردر مجتمع گاز پارس جنوبی با بخش های مختلف پالایشگاهی و تجهیزات فنی و ... به صورت کامل آشنا شده و سطح دانش و توان علمی خود را افزایش دادند.


رئیس آموزش نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با توجه به دیگر مسوولیت‌های واحد آموزش مجتمع گاز پارس جنوبی در حوزه آموزش فرزندان، خانواده وکارکنان در مجتمع مسکونی پارس جم اقدامات و دستاوردهای گسترده ای نیز در این حوزه حاصل شده است.

وی در ادامه به مهمترین اقدامات بخش آموزش در مجتمع مسکونی پارس جم اشاره نمود و ادامه داد: تاسیس و راه اندازی 2 مرکز غیر دولتی دیگر به مراکز فعلی (در حال حاضر 9 مرکز غیر دولتی با جمعیت دانش آموزی حدود 1500 نفر و بیش از 200 نفر کادر و نیز علاوه بر آن 8 مرکز دولتی مشغول فعالیت می باشد) و توسعه فیزیکی برخی مراکز موجود فعلی جهت استفاده بهینه تر از امکانات و ظرفیت موجود، مهمترین اقدامات در این خصوص می باشد.پوراسماعیل ادامه داد: انجام مصاحبه های فرایند جذب و گزینش ونیز برگزاری دوره های توانمندسازی جهت کادر مورد نیاز مراکز غیر دولتی و استانداردسازی هرچه بیشتر فرایندهای اداری- مالی مراکز غیر دولتی در بخشهای مختلف مانند شهریه, قرارداد اولیا, بودجه ریزی مرکز , مصارف وهزینه کردها و... دو موضوع مهم اجرا شده در حوزه آموزش فرزندان و کارکنان این مجموعه ی بزرگ گازی در کشور می باشد.

(یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید