جزییات خبر

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران:

پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی برای فرآورش حداکثری گاز طبیعی تلاش می‌کنند

پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی برای فرآورش حداکثری گاز طبیعی تلاش می‌کنند
(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۴۸

با انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم، اکنون پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و برای فرآورش حداکثری گاز تلاش می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ دکتر زمانی و هیئت همراه در اولین گام برنامه ی خود با حضور در مزار گلزار مطهر شهدای گمنام شهر عسلویه به مقام شامخ و بلند شهدای سرافراز وطن ادای احترام کردند و با قرائت فاتحه یاد و نام آن مردان آسمانی را زنده نگه داشتند.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز با حضور شبانه در سایت ۲ به ترتیب از پالایشگاه یازدهم ( فاز ۱۳)، پالایشگاه دوازدهم( فازهای ۲۲، ۲۴) و در ایستگاه سوم پالایشگاه نهم ( فاز ۱۲) به صورت فشرده و تا ساعات پایانی شب به صورت صمیمی و چهره به چهره با مردان سخت کوش این پالایشگاه ها به بحث و گفتگو نشست.

دکتر زمانی در جمع کارکنان و متخصصان اتاق کتترل پالایشگاه نهم بیان کرد : مجموعه شرکت ملی گاز ایران قدر زحمات تک تک عزیزان را می داند و همواره پشتیبان شما خواهد بود.

وی گفت: با انجام برنامه ریزی های دقیق و منسجم اکنون پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و برای فرآورش حداکثری گاز تلاش می کنند.

دکتر زمانی با حضور در اتاق کنترل فازهای ۱۲ ، ۱۳ و ۲۲،۲۴ مسائل و موارد این سه پالایشگاه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد و پای صحبت ها و مشکلات کارکنان نشست و با ابراز امیدواری از تلاش ها و زحمات بی بدلیل کارکنان گفت: من مشکلات و سختی کار شما عزیزان را درک می کنم و تمام تلاشم را در مسیر بهبود و رفاه شما عزیزان به کار خواهم گرفت.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی و برودت سرما در نقاط مختلف کشور، تلاش متخصصان و کارکنان پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی مثال زدنی و بی بدیل است عنوان داشت: اکنون شما متخصصان و کارکنان پرتلاش مجتمع با اقدامات شایسته ی خود موجبات رفاه و اسایش هموطنان عزیزمان را فراهم اورده اید و این کار بزرگ شما ستودنی و قابل تقدیر است.

وی در ادامه بیان کرد: تولید پایدار و مستمری که اکنون در مجتمع گاز پارس جنوبی رقم خورده با همت و جان فشانی شما عزیزان حاصل شده و امیدواریم بتوانیم در سایه همدلی و کار گروهی گام های بزرگی را در مسیر خدمت به جامعه و رونق کشور برداریم .

وی در این برنامه ی بازدید از سایت ۲ مجتمع گاز پارس جنوبی که تا ساعات پایانی شب به طول انجامید با حضور در سایتهای پالایشگاهی ذکرشده با تمامی کارکنان شیفت شب و نیروهای رسمی و پیمانکاری دیدار و گفتگو نمود.

در این بازدید مهندس سعیدیان مدیر پالایشگاه یازدهم، مهندس گرامی مدیر پالایشگاه دوازدهم و مهندس هاشمی مدیر پالایشگاه نهم گزارشی کامل از روند تولید و مساعل مهم پالایشگاهی را ارائه و بیان کردند.

گفتنی ست برنامه دومین روز سفر مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در روز دوشنبه ۸ آذرماه از ساعات اولیه صبح با حضور در جلسه تولید در پالایشگاه اول آغاز می گردد و به ترتیب با بازدید از پالایشگاه دوم، بازدید از نیروگاه متمرکز ، مخازن مشترک، و در ساعات پایانی شب با بازدید از پالایشگاه ششم خاتمه خواهد یافت.

(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید