جزییات خبر

مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی:

حفاظت از محیط زیست یکی از اهداف اصلی پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی

حفاظت از محیط زیست یکی از اهداف اصلی پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۴

پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی، اقدامات زیست محیطی بسیار ارزشمندی را از ابتدای سال تا کنون انجام داده و همواره در اجرای الزامات زیست محیطی نیز پیشگام بوده که نشان از نگاه ویژه کارکنان و متخصصان این پالایشگاه به مسائل محیط زیست پیرامونی دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ سهیل رفیعی، مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی در سال های اخیر در کنار تولید پایدار و مستمر گاز و محصولات جانبی، نگاه ویژه و بسیار مهمی به محیط زیست پیرامونی داشته و با انجام الزامات زیست محیطی، اهتمام ویژه ای برای اجرای مسئولیت های زیست محیطی خود نشان داده است.

رفیعی در ادامه با بیان برنامه های زیست محیطی ادامه داد: برنامه‌های زیست محیطی دیگری نیز در حال اجرا داریم که امیدواریم با اجرای آنها و با بهره‌مندی از دانش داخلی و با تکیه بر اقدامات نوآورانه و دانش جوانان فعال این پالایشگاه گام های بزرگ تری در این زمینه برداریم.

مدیر پالایشگاه دهم در ادامه عنوان داشت: فاز 19 مجتمع گاز پارس جنوبی همواره آمادگی لازم را در خصوص تعامل و همکاری با سازمان های دولتی در حوزه محیط زیست و مردم نهاد را دارد و در این مسیر پیشگام می باشد.

وی در این خصوص ادامه داد: برای ارتقای فرهنگ زیست محیطی و توانمندسازی و ارتقای سطح آموزش های زیست محیطی با تمام تلاش گام بر می‌داریم و امیدواریم در کنار تولید پایدار گاز و درخشش اقتصاد کشور، در حوزه مسئولیت های زیست محیطی نیز خوش بدرخشیم.


متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی سواحل زیبای خلیج فارس در منطقه تمبک را پاکسازی کردند


کارکنان و متخصصان پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی، در راستای پایبندی به مسئولیتهای اجتماعی و همچنین به منظور ترویج فرهنگ زیست محیطی برنامه پاکسازی سواحل زیبای تمبک را به همراه بازدید از مناطق طبیعی آن منطقه با حضور جمعی از کارکنان برگزار کردند.

کارکنان پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی با توجه به بهبود شرایط کرونا و همچنین خنک شدن هوای منطقه، با هدف ایجاد نشاط سازمانی میان کارکنان و همچنین تاکید مدیریت پالایشگاه برای برگزاری چنین برنامه های در حوزه زیست محیطی ، تصمیم به انجام اردوهای یک روزه در سطح منطقه و سواحل زیبای خلیج فارس و منطقه تمبک گرفتند.

پاکسازی سواحل زیبای خلیج فارس، گلگشت دریایی، بازدید از بناهای تاریخی شهر سیراف، انجام مسابقات ورزشی دارت و تیراندازی از مهمترین اقدامات انجام شده در این اردوی زیست محیطی یک روزه می باشد.
(یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید