جزییات خبر

همزمان با شب های قدر

ارسال کمک های انسان دوستانه پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی به مناطق زلزله زده سی سخت

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۳۷

همزمان با لیالی قدر و ایام شهادت امیرالمؤمنین علی(ع) کمک های مؤمنانه و انسان دوستانه کارکنان پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی، در قالب صد بسته معیشتی، به مردم زلزله زده شهر سی‌سخت ارسال و اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد نعمتیمسئول هیئت امنا خیریه پالایشگاه دهم در این باره گفت: از لحظه وقوع زلزله در شهر سی‌سخت و اتفاق این بلای طبیعی، کارکنان دلسوز و زحمتکش پالایشگاه دهم برآن شدند تا به اندازه وسع و توان خود، گامی هرچند کوچک جهت همدردی و یاری هموطنان خود بردارند.

نعمتی در ادامه عنوان داشت: پس از جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان پالایشگاه دهم و جمع بندی آنها، از طریق ارتباط گرفتن با مسئولین و معتمدین محلی در شهر سیسخت، در صدد شناسایی افراد بی بضاعت و آسیب دیده از زلزله برآمدیم و نهایتا" همزمان با ایام شهادت مولای محرومان و مظلومان امیرالمؤمنین علی علیه السلام و لیالی قدر، این بسته های معیشتی جهت توزیع به شهر سی‌سخت ارسال شد.

محمد نعمتی خاطرنشان کرد: از اینکه در مجموعه ای کاملا صنعتی که مآموریت اصلی کارکنان آن پایداری تولید گاز کشور می باشد، شاهد این روحیات نوع دوستی و و همدلی و اقدامات داوطلبانه اینچنینی هستیم، به خود می بالیم و از همه کسانی که با جان و دل ما را در این امر خداپسندانه یاری کردند، کمال تشکر و امتنان را دارم.
(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید