جزییات خبر

مدیرکل سازمان محیط زیست استان بوشهر مطرح کرد:

استاندارد سازی مدیریت پسماند پالایشگاه هشتم الگویی موثر در مجتمع گاز پارس جنوبی

استاندارد سازی مدیریت پسماند پالایشگاه هشتم الگویی موثر در مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۵۷

مدیر کل سازمان محیط زیست استان بوشهر در حاشیه ی بازدید از پالایشگاه هشتم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: عملکرد پالایشگاه هشتم در حوزه محیط زیست و در بخش مدیریت آلاینده ها و استاندارد سازی پسماندهای ویژه اقدامی بسیار موثر و سازنده است.

به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ فرهاد قلی‌نژاد، مدیر کل محیط زیست استان بوشهر در بازدید از پالایشگاه هشتم مجتمع گاز پارس جنوبی با تقدیر از نگاه والای مجتمع گاز پارس جنوبی بخصوص پالایشگاه هشتم به مساعل محیط زیستی گفت: امروز شاهد عملکرد بسیار موفق مجتمع گاز پارس جنوبی بخصوص پالایشگاه هشتم در تمامی حوزه های زیست محیطی می باشیم.

وی ادامه داد: عملکرد پالایشگاه هشتم در حوزه محیط زیست در بخش مدیریت آلاینده ها و استانداردسازی پسماندهای ویژه اقدامی موثر و قابل تقدیر می‌باشد و فعالیت این پالایشگاه در بخش استاندارد سازی مدیریت پسماند می تواند به عنوان الگویی موثر در مجتمع گاز پارس جنوبی معرفی گردد.

دکتر قلی نژاد با تقدیر و استقبال از این رویکرد مدیریتی، یادآور شد، همه ظرفیت های سازمان برای رشد و توسعه اهداف محیط زیستی صنایع و دستیابی به روشهای بهبود در این حوزه در اختیار این جامعه صنعتی قرار خواهد گرفته و امیدواریم این مسیر تعامل و همکاری تداوم داشته باشد.

در این بازدید که با همراهی رئیس اداره محیط زیست شهرستان عسلویه و مسئولین اداره کل آن سازمان صورت می گرفت، توضیحات جامعی توسط کارگروه محیط زیست پالایشگاه هشتم در خصوص راه اندازی قریب الوقوع ردیف دوم واحد بازیافت گوگرد، مدیریت و کاهش مشعل سوزی، حذف چاله سوزان، مدیریت و کنترل های مهندسی در بخش پساب، مدیریت یهینه و استاندارد پسماندها، توسعه فضای سبز، فرهنگ سازی و آموزش همگانی محیط زیست برای حاضرین ارائه گردید.

عملکرد مدیریت و مجموعه پالایشگاه هشتم مجتمع گاز پارس جنوبی در بخش استاندارد سازی مدیریت پسماندهای ویژه در اسفندماه سال 1399 مورد تقدیر سازمان محیط زیست قرارگرفت.

(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید