جزییات خبر

بازرس کل استان بوشهر در جمع مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی :

مجتمع گاز پارس جنوبی کانون و سنگر اصلی تولید در استان بوشهر و کل کشور

مجتمع گاز پارس جنوبی کانون و سنگر اصلی تولید در استان بوشهر و کل کشور
(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۰۷:۲۹

بازرس کل استان بوشهر و هیئت همراه در بازدید از اسکله ی خدماتی و پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی در سایت دو گفت: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی به کانون اصلی تولید در استان بوشهر و کل کشور تبدیل شده و به این مهم افتخار می کنیم .

به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ اسحاق شهبازی، بازرس کل استان بوشهر و هیئت همراه در بازدید از آخرین مراحل پیشرفت ساخت تنها بندر خدماتی در سایت دو مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه دهم این مجتمع عظیم گازی کشور عنوان داشت: ما همواره قدردان زحمات صادقانه ی مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی هستیم و این عظمت و کارهای بزرگ را تحسین و ستایش می‌کنیم.

وی افزود: مدیران و کارکنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی بهترین رسالت تولید و خدمت صادقانه به کشور را سرلوحه کار خود قرار داده اند و هر ایرانی به این شکوه و عظمت افتخار می کند.

بازرس کل استان بوشهر در جمع مدیرعامل و مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای مهمی که در سال جاری(1400) در دستور کار قوه ی قضائیه و سازمان بازرسی کشور قرار گرفته ، شعار سال می باشد و در راستای اقدامات بازرسی کل کشور در سال گذشته می باشد و امسال یک رویکرد جدیدتری را دنبال خواهیم کرد.

وی گفت: تاکیدات ویژه بر روی حمایت از تولید و سرمایه گزاری و شعار سال، " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها می باشد.

اسحاق شهبازی در این نشست ادامه داد: ما اکنون با این رویکرد به مجتمع گاز پارس جنوبی قدم گذاشته و در جمع صمیمانه ی شما عزیزان هستیم که همواره در کنار شما و در مسیر شکوفایی و رونق اقتصاد و تولید کشور گام برداریم و فضا را به همت هم به خوبی مدیریت نماییم.

شهبازی با بیان اینکه مجتمع گاز پارس جنوبی اکنون به یک سنگر و کانون بزرگ تولیدی در کشور تبدیل شده است عنوان داشت: طبق آماری که مهندس فرهنگ ، مدیرعامل پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی در ابتدای این نشست ارائه نمود ، جایگاه، عظمت و شکوه مجتمع گاز پارس جنوبی با تلاش شما کارکنان گام در مسیر عزت و سربلندی کشور نهاده و اکنون امده‌ایم که بگوییم دوشادوش و گام به گام شما عزیزان هستیم و هر آنجایی که نیاز و لازم باشد همراهی سازمان بازرسی کل کشور و استان بوشهر در این مسیر می باشد.

وی در این خصوص گفت: مسیرهای که داری ابهام و دغدغه باشد با همدلی در کنار هم مرتفع می نماییم و از تمام ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه خطرنشان کرد: تمامی این اقدامات و کارها در راستای شعار سال جاری که همان مانع زدایی ها و رفع مشکلات در مسیر تولید قرار دارد با همکاری شما عزیزان محقق خواهد.

شهبازی افزود: ما در سازمان بازرسی کل کشور نگاهمان حمایتی و پیشگیرانه می باشد و اعتقاد داریم مدیران ما سرمایه های اصلی این کشور هستند و باید تا جایی که می‌توانیم این سرمایه ها را حمایت و حفظ نمائیم .

بازرس کل استان بوشهر در مورد حمایت از سازندگان داخلی و تولید کالاهای داخلی بیان کرد: حمایت از سازندگان داخلی و تولید کالاهای داخلی را سرلوحه ی کارها و در اولویت نخست قرار دهیم و اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی به خوبی و شایستگی از سازندگان و شرکت های ساخت قطعات و تجهیزات داخلی حمایت می نماید و امیدواریم این مهم با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۰۷:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید