جزییات خبر

مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گازپارس جنوبی؛

گسترش فضای سبز مناطق پیرامونی در کانون توجه مجتمع گاز پارس جنوبی

گسترش فضای سبز مناطق پیرامونی در کانون توجه مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۱۹

مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با هدف ارتقاء پوشش فضای سبز و احیاء جنگل های حرا از ابتدای سال تا کنون بیش از 5 هزار اصله نهال حرا در سواحل شهرستان های همجوار کاشت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد شفیع موذنی، مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی در ابتدای آیین مراسم درختکاری و هفته ی منابع طبیعی گفت: برنامه ی حمایت و گسترش جنگل های حرا یکی از اهداف مهم مجتمع گاز پارس جنوبی می باشد و پالایشگاه سوم توانسته است با همت و تلاش کارکنان از ابتدای سال تا کنون بیش از 5 هزار اصله نهال حرا را کاشت و سواحل مناطق پیرامونی را زیر پوشش قرار دهد.

موذنی در ادامه افزود: پالایشگاه سوم مجتمع در کنار تولید پایدار و مداوم گاز مورد نیاز کشور ، همواره توجه ویژه‌ای به محیط زیست داشته و اقدامات شایسته ‌ای را در این خصوص محقق نموده است.

وی ادامه داد: همواره گیاه و درخت برای هر کشور و مجموعه‌ مایه‌ برکت و آبادانی می باشد و امیدواریم این مسیر و فرهنگ درختکاری در مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی هرسال تداوم داشته باشد.

این مقام مسئول با قدردانی از همکاران عملیاتی و پشتیبانی درگیر با مبحث مهم محیط زیست ، بر تلاش مجدانه این پالایشگاه بر حفظ شاخص های فرایندی موثر بر این مقوله و الزام به رعایت آئین نامه های صادره از سوی نهادهای بالادستی مسئول تاکید نمود.


در ادامه رئیس منابع انسانی پالایشگاه سوم نیز با اشاره به تعهد پالایشگاه به سازمان حفاظت محیط زیست در ارتباط با توسعه زیرساختهای فضای سبز ، عملکرد این پالایشگاه در این زمینه را مناسب ارزیابی نمود.

نصرااله احمدی ادامه داد: با افتخار اعلام می‌کنم امسال با وجود همه مشکلات و سختی ها و شیوع ویروس منحوس کرونا، توانستیم در کنار تولید پایدار گاز، عمل به مسئولیت های اجتماعی نیز در دستور کار قرار داده و به آن توجه ویژه داشته باشیم .

احمدی گفت: تشکیل پویش همیاران ساحل سبز جنوب پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی و همیاری در پاکسازی سواحل خلیج فارس از دیگر برنامه های سال جاری این پالایشگاه در حوزه ی مسئولیت های اجتماعی می باشد.

این مقام مسئول یادآور شد: تحویل 3 هزار نهال حرا به انجمن سوکا شهرستان دیر(NGO) جهت کاشت در سواحل دیر در سال جاری یکی دیگر از افتخارات این پالایشگاه در حوزه ی گسترش جنگل های حرا سواحل منطقه می باشد.

در پایان، آئین تقدیر از همکاران فعال در بخش فضای سبز پالایشگاه ، و کاشت نمادین نهال به این مناسبت و همچنین نکوداشت مرحوم محمد خلفانی ، رئیس فقید خدمات مالی پالایشگاه با کاشت درخت به نام و یاد او برگزار گردید و مسئولین و کارکنان پالایشگاه سوم با امضاء لوح ، تعهد محیط زیستی خود را به ثبت رساندند .خبر
(شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید