جزییات خبر

با حضورمدیرهماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران

نمایشگاه صنعت نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برپا شد

نمایشگاه صنعت نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برپا شد
(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۱۴

دوازدهمین نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در آیینی با حضور مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در عسلویه برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در آیین افتتاحیه ی این نمایشگاه ، مسعود زردویان" مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران عنوان داشت: شرکت ملی گاز ایران و مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی در قطب اقتصادی کشور همواره در کنار شرکت های دانش بنیان می باشد و همواره از اقدامات و دستاوردهای این شرکت های سازنده به خوبی استقبال می کند.

وی ادامه داد: وجود شرکت های توانمند، سازنده ی قطعات و تجهیزات و تامین کننده ی اقلام مورد نیاز صنعت عظیم گاز در کشور، فرصتی بسیار خوب جهت افزایش توان و ظرفیت متخصصان داخلی می باشد.

زردویان با اشاره به تامین و استفاده از قطعات و تجهیزات داخلی در پالایشگاه های گازی در کشور خاطرنشان کرد: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی بیشترین نیاز خود را در حوزه ی خرید قطعات و تجهیزات از سازندگان و شرکت های داخلی و پارک علم و فناوری تامین می نماید و امیدواریم این مهم با رشد و شکوفایی بیشتری تداوم داشته باشد.

گفتنی ست، این نمایشگاه با حضور 110 شرکت فناور و دانش بنیان آخرین دستاوردها نوآورانه ی خود را در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته اند و تولیدات خود را که مرتبط با حوزه ی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می باشد را به مدت چهار روز ارائه می کنند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تکمیل زنجیره ی تامین در این صنعت عظیم و معرفی شرکت های داخلی و متخصصان سازنده در قطب اقتصادی عظیم پارس جنوبی می باشد.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه مهندس نجفی مدیرعامل پالایشگاه فجر جم، مهندس بابایی مدیرعامل پالایشگاه پارسیان، مهندس هاشمی مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی، مهندس موذنی مدیر پالایشگا هسوم مجتمع گاز پارس جنوبی نیز حضور داشتند.
(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید