جزییات خبر

سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی؛

ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی از وظایف مهم پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی  از وظایف مهم پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۲۸

سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: ارتقاء رضایت مندی جامعه از مهمترین اهداف در حوزه مسئولیت های اجتماعی مجتمع گاز پارس جنوبی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ بهرام فداییان، سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول با اشاره به اینکه پالایشگاه اول در سال‌های گذشته در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، قدم‌های ارزشمندی برای جامعه هدف برداشته است، گفت: پالایشگاه اول همزمان با اهداف اصلی خود نگاه ویژه‌ای به مسئولیت‌های اجتماعی و رفع مشکلات جوامع محلی دارد.

وی گفت: منابع انسانی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی با همکاری پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب علیه السلام این پالایشگاه همزمان با انجام ماموریت‌های سازمانی، تلاش می‌کند در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به مناطق کمتر توسعه یافته کمک کند و بر این اصل اعتقاد دارد که فعالیت موثر در این حوزه علاوه بر منشاء اثرگذاری مثبت در منطقه و باعث عمران و آبادی در روستا‌های اطراف می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در راستای مسئولیت اجتماعی، با رویکرد توجه به کارکنان، جامعه و محیط زیست اقدامات قابل توجهی انجام داده که برای آحاد مختلف جامعه ملموس است، اظهار کرد: ارتقاء رضایتمندی جامعه به عنوان مهمترین هدف در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی، جزوبرنامه‌های اصلی شرکت است.

فداییان افزود: می توان از ظرفیت مسئولیت‌های اجتماعی برای ارتقای سطح رضایتمندی شغلی و افزایش انگیزه شغلی کارکنان استفاده کرد.

(یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید