جزییات خبر

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران

رفع مسائل حوزه منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه همدلی

رفع مسائل حوزه منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه همدلی
(شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۸

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در نشست تخصصی با مدیرعامل، مدیرمنابع انسانی و روئسای منابع انسانی پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مسائل و موارد مطرح شده در حوزه منابع انسانی مجتمع در سایه ی همدلی و کارگروهی باید حل و مرتفع شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ ولی الله دینی، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز در نشست تخصصی با مدیرعامل و مدیر منابع انسانی، مدیران و کارکنان منابع انسانی پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی که مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران نیز حضور داشت بیان کرد: اخلاق و منش مدیران و کارکنان مجتمع عظیم گازی کشور بعنوان یک الگوی شایسته و شاخص می باشد.

وی در این نشست ادامه داد: مواردی که از زبان مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی مطرح شد، دغدغه ی تمامی مدیران ستادی شرکت ملی گاز ایران می باشد و باید راهکارهای مناسب اجرایی برای آن در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن محقق شود.

دینی عنوان داشت: باید فعالیت ها و تلاش های شبانه روزی کارکنان و متخصصان در این مجتمع بزرگ مشخص و دیده شود و خوشحالم که امروز مطالب در حوزه منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی را از نزدیک شنیده و با جان و دل در رفع آن تلاش خواهیم کرد.

وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا خاطرنشان کرد: متاسفانه با شیوع این ویروس منحوس، ارتباطی که باید در حوزه منابع انسانی ستاد شرکت ملی گاز ایران با کارکنان و متخصصان مناطق عملیاتی و بخصوص با همکاران مجتمع محقق می شد بسیار کم رنگ شده و امیدواریم این مشکل با شیوه های نوین و جدید مرتفع گردد.

وی با اشاره به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل گفت: طرح طبقه بندی مشاغل در مرحله ی اول باعث می شود که هر کس در جایگاه خودش از مزایای شغلی خود بهره مند گردد و طبیعی است در ابتدای راه این طرح مشکلاتی نیز وجود داشته باشد و باید با کمک یکدیگر این موارد برطرف گردد.

دینی در این مورد ادامه داد؛ کارگروهی از مجتمع گاز پارس جنوبی و منابع انسانی ستاد شرکت ملی گاز ایران در این خصوص باید تشکیل شود و این کار خوب و شایسته با موفقیت به سرانجام برسد.

این مقام مسئول به دیگر طرح های اجرایی حوزه منابع انسانی نیز اشاره نمود و بیان کرد: طرح بیمه ی تکمیلی یکی از کارهای مهم می باشد که برای پیمانکاران و تمامی نیروها در حال پرداخت می باشد و خوشحالیم این مهم به طور شایسته محقق شده است.

وی ادامه داد: باید روی استانداردها و رویه ها کنترل و نظارت بیشتری داشته باشیم و همیشه بر این باور هستیم که در حوزه ی منابع انسانی هر چقدر کار شود باز هم کم است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران افزود: باید معیارها، انتخاب ها و انتصابات بر روی شایسته سالاری و با روش های صحیح انجام شود، تا آسیب ها در این خصوص کمتر و عدالت نصبی حکم فرما و رعایت گردد..


(شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید