جزییات خبر

با درخشش کارکنان قرآنی مجتمع گاز پارس جنوبی

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم«بهار در بهار» شرکت ملی گاز ایران پایان یافت

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم«بهار در بهار» شرکت ملی گاز ایران  پایان یافت
(یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۴۹

دوازدهمین دوره مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران با درخشش کارمندان قرآنی مجتمع گاز پارس جنوبی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسن نوروزی، رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به گسترش فعالیت‌های قرآنی در بین کارکنان و خانواده های معظم آنان افزود: در مسابقات سال جاری، با توجه به دستورات ستاد ملی کرونا و لزوم رعایت تمامی موارد بهداشتی و با حفظ سلامت کامل کارکنان، دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و مفاهیم ویژه کارکنان، به شیوه غیر حضوری با حداقل مشکلات فنی اجرا شد.

نوروزی عنوان داشت: آقای حسن خاتمیان، با درخشش در دوازدهمین دوره از مسابقات به مقام دوم در رشته ی حفظ 30 جزء نائل گردید و خانم راضیه ی چوپانی نیز توانست در رشته ی مفاهیم قرآن کریم به مقام دوم دست یابد و امیدواریم در سایه ی الطاف الهی تمامی کارکنان خوش بدرخشند.

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: رشته های برگزار شده در این دوره از مسابقات شامل؛ قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، مفاهیم ویژه ی کارکنان برگزار و اجرایی شد.

وی در ادامه عنوان داشت: انس با قرآن از برکات پروردگار نسبت به انسانها می باشد و امیدواریم کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با ارتقاء سطح فرهنگ فعالیت های قرآنی در بین فرزندان نور قرآنی را در خانواده گسترش دهند.
خبر
(یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید