جزییات خبر

برگزاری نشست بررسی وضعیت فلرینگ مجتمع گاز پارس جنوبی؛

تدوین برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای بهبود وضعیت مشعل‌سوزی

تدوین برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای بهبود وضعیت مشعل‌سوزی
(سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۰۹

جلسه بررسی وضعیت و برنامه‌های کاهش فلرینگ و مشعل‌سوزی پالایشگاه‌ های مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور دکتر موسی احمدی نماینده جنوب استان بوشهر و هادی هاشم‌زاده فرهنگ مدیرعامل و سایر مدیران شرکت مجمتع گاز پارس جنوبی درسالن جلسات این شرکت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در این نشست موسی احمدی نماینده مردم جنوب استان بوشهر اظهار امیدواری کرد: با نظارت و پیگیری، تاسال ۱۴۰۱ شاهد به حداقل رساندن وبهینه ‌سازی آلایندگی ناشی از مشعل‌ها در منطقه عسلویه و کنگان باشیم.

نائب رییس کمیسیون انرژی افزود: اولویت‌های بخش انرژی در مجلس تدوین شده که یکی از اون اولویت‌ها مهار مشعل‌ها و بهینه‌سازی فلرها است.
وی گفت: بانظارت و پیگیری های مستمر، و تلاش کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد به حداقل رساندن یا بهینه سازی آلایندگی ناشی از مشعل ها در منطقه باشیم.

به گفته وی؛ درطرح فلرینگ جلوگیری از هدر رفت ثروت ملی،حفاظت ازمحیط زیست منطقه پارس جنوبی و برطرف کردن آلاینده‌ها از دستاورد‌های طرح بازیافت و مصرف گازمشعل‌های پارس جنوبی خواهد بود.

در این نشست، هادی هاشم‌زاده فرهنگ مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی نیز گفت:پروژه‌های کاهش فلرینگ در سه بخش یکساله، سه ساله و شش ساله در نظرگرفته شده است.

در ادامه این جلسه مدیران مجتمع به ارائه گزارش از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه کاهش فلرینگ و توفیقات حاصل شده در این بخش پرداختند.

در نهایت و پس از بررسی موارد در حوزه فلرینگ بازدیدی از پالایشگاه هشتم در سایت یک و پالایشگاه نهم در سایت دو صورت گرفت.

1
1
11
1
1
خبر
(سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید