جزییات خبر

سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی

افتتاح و بهره برداری از طرح های پدافند غیرعامل در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی

افتتاح و بهره برداری از طرح های پدافند غیرعامل در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹) ۰۸:۴۴

با تلاش و تکیه بر توان داخلی، سه پروژه مهم پدافند غیرعامل در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن در پالایشگاه دوم مجتمع عظیم گازی کشور افتتاح و با موفقیت مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسین باغبان، سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم عنوان کرد: با تلاش تمامی کارکنان و متخصصان در واحد مهندسی و خدمات فنی پالایشگاه دوم، افتتاح و بهره برداری همزمان از سه پروژه شامل احداث ساختمان مرکز مانیتورینگ حراست، سیستم سیگما و ارتقای عملکرد سیستم PDCS ایستگاه برق شماره 1 با حضور رئیس حراست مجتمع انجام پذیرفت.

وی در ادامه گفت: ﻣﺴﺌﻠﻪ ﭘﺪﺍﻓﻨﺪ ﻏﯿﺮﻋﺎﻣﻞ مسئله بسیار مهمی است و هر روز که می گذرد بر اهمیت پدافند غیر عامل افزوده می شود.

باغبان در ادامه خاطرنشان کرد: اقدامات مطلوبی در زمینه آموزش، فرهنگ سازی، پیاده سازی الزامات و اهداف پدافند غیر عامل با رویکرد پروژه محور در سطح پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی محقق و با تکیه بر توان داخلی در حال انجام است.

وی گفت: پروژه های مذکور علاوه بر تحقق اهداف استراتژیک و ارتقای تاب آوری بخشی از زیر ساخت های حیاتی پالایشگاه، افزایش ضریب امنیت تولید پایداررا به همراه داشته و در مجموع با بهره مندی از توانمندی داخلی و فعالیت بالغ بر7 هزار و 200 نفر ساعت کار بدون حادثه از مرحله طراحی ، اجرا و ساخت، به بهره برداری رسیده است.

به گفته ی باغبان؛ پالاشگاه دوم مجتمع اکنون با تمام توان در جهت تولید گاز مورد نیاز کشور در فصول سرد سال و شکوفایی اقتصاد کشور گام بر می دارد.

وی در پایان ضمن تشکر صمیمانه از تلاش ها و فعالیت های کلیه همکاران شاغل در پالایشگاه،امید است با توکل به خداوند متعال و تلاش مضاعف در انجام وظایف محوله و تحقق اهداف استراتژیک سازمانی موفق و بتوانیم اقدامات موثری را جهت رشد و رونق اقتصادی انجام دهیم.خبر
(شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹) ۰۸:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید