جزییات خبر

مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی؛

سهم تولید گاز مجتمع در کشور به 82 درصد می رسد

سهم تولید گاز مجتمع در کشور به 82 درصد می رسد
(یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۴

مدیر پالایشگاه مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: سهم تولید گاز در مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی با تلاش و همت ستودنی متخصصان وکارکنان این مجموعه در کشور به 82 درصد می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ صبح امروز جلسه ای با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، موسی احمدی نماینده حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه، زرین فر معاون استاندار بوشهر و مدیران منطقه ای و مجتمع گاز پارس جنوبی در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.


این جلسه با توجه به اهمیت منابع انسانی در پارس جنوبی و با موضوع توانمندسازی و آموزش مهارتی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای تشکیل شد.


محمد شفیع موذنی، مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی در این جلسه به شرح مختصری از وضعیت تولید در این مجتمع پرداخت و گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی، یکی از استراتژیک ترین تأسیسات کشور است و در حال حاضر حدود 75 درصد گاز کشور را تأمین می کند.


وی با اشاره به توسعه مجتمع گاز و افزایش تولید در سال جاری اظهار داشت: در آینده نزدیک سهم مجتمع از تولید گاز کشور به 82 درصد می رسد.


وی با اشاره به اهمیت مجتمع گاز پارس جنوبی در پایداری انرژی و ایجاد رفاه و امنیت کشور گفت: در آینده مطابق پیش بینی های صورت گرفته 70درصد سبد انرژی داخل کشور توسط مجتمع گاز پارس جنوبی تولید می شود و سهم تولید گاز نیز به 82 درصد خواهد رسید.

این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی با توان نیروهای داخلی و دانش نوآورانه توانسته است نقش بسیار مهم و کلیدی در اقتصاد کشور داشته باشد و این مهم نشان از عزم و اراده ی محکم تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه ی عظیم گازی در کشور دارد.


خبر
(یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید