جزییات خبر

بازدید از آپارتمان مسکونی نیروهای پیمانکاری مجری در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

بازدید از آپارتمان مسکونی نیروهای پیمانکاری مجری در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۴۲

سرپرست مدیریت پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی به همراه سرپرستان و مسئولین واحدهای عملیاتی از آپارتمان مسکونی شرکت صبا دقت مجری پیمان خدمات پشتیبانی و تنظیفات صنعتی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، این اقدام در راستای تبیین و تداوم نظارت و کنترل داخلی مرتبط به شاخص نهم از قانون ارتقاء سلامت نظام اداری انجام پذیرفته است.

عبدی،سرپرست مدیریت پالایشگاه اول، با اشاره به تسری قانون سلامت نظام اداری در کل مجتمع و تکلیف واگذاری به پالایشگاه اول در زمینه احراز بهترین فراگرد از شاخص نهم قانون یاد شده، اظهار داشت: بازدید از کمپ مسکونی برای بررسی دقیق وضعیت رفاهی پرسنل، صورت گرفته و جای امیدواری است که برابر دستورالعمل‌هایابلاغی از مراجع ذیربط، جنبه‌های مختلف بهداشت روانی کارکنان و امور رفاهی ایشان، لحاظ و هرگونه کمبود احتمالی، برطرف گردد تا کارکنان با روحیه مضاعف و شرایط مطلوب، بهره‌وری و انگیزه لازم را در محیط کار، متجلی سازند.

در این بازدید، روسای تعمیرات، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، سرپرست منابع انسانی و مسئول بهداشت صنعتی پالایشگاه اول، حضور داشتند که هر یک به فراخور جایگاه سازمانی، نکات اصلاحی و نقاط قابل بهبود را یاد داشت و مقرر گردید که پیگیری‌های لازم برای نیل به بهترین نتیجه، انجام گیرد.

گفتنی است که آپارتمان مسکونی یاد شده، متعلق به شرکت صبا دقت است که مجری پیمان خدمات پشتیبانی و تنظیفات صنعتی پالایشگاه اول بوده و 61 نفر از کارکنان این پیمان را طی نوبت‌های کاری مختلف، در خود اسکان داده است.

خبر
(چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید