جزییات خبر

با اقدامات نوآورانه و خرد جمعی

افزایش ۲۱ درصدی تولید گوگرد در پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی

افزایش ۲۱ درصدی تولید گوگرد در پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۴۲

با انجام اصلاحات و اقدامات نوآورانه در واحد بازیافت گوگرد پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی، افزایش تولید گوگرد به میزان 21 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ ولی‌پور با اشاره به تولید و میزان رشد محصولات پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس گفت: سال ۹۹ شرایط کمّی و کیفی تولید در سطح پایداری حفظ شده و در همه روزهایی که خوراک پالایشگاه به میزان کافی تأمین شده، تعهدات تولید نیز به‌صورت کامل تحقق یافته است.

افزون بر آن در این سال با تلاش‌های گسترده و کار گروهی ادارات مهندسی، بهره‌برداری و تعمیرات مشکلات واحدهای بازیافت گوگرد تا حد زیادی برطرف شده که به افزایش تولید گوگرد به میزان ۲۱ درصد نسبت به سال گذشته منجر شده است.

وی همچنین درباره اقدام‌های انجام‌شده برای مقابله با کرونا، تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ از اواخر سال ۹۸ و ابلاغ پروتکل‌های طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و محدودیت‌هایی که درباره برگزاری دوره‌های آموزشی پیش آمده و همچنین با توجه به اهمیت آموزش‌های مستمر کارکنان، با همکاری ادارات منابع انسانی و ICT زیرساخت‌های مورد نیاز برای برگزاری دوره‌های مجازی ایجاد شده و از ابتدای امسال تاکنون، همکاران پالایشگاه ششم با هماهنگی واحد آموزش در ۹ دوره‌ غیرحضوری (مجازی) شرکت کرده‌اند که جمع نفر دوره پالایشگاه ۲۹ نفر است.

مدیر پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی در پایان میزان کار بدون حادثه ناتوان‌کننده در پالایشگاه ششم را ۱۳۰۹۱۳۱۷ نفر ساعت اعلام کرد.


خبر
(شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید