جزییات خبر

از آغاز تا پایان سال 98 صورت گرفت:

اجرای بیش از 3 هزار و 700 پیشنهاد در مجتمع گاز پارس جنوبی

اجرای بیش از 3 هزار و 700 پیشنهاد در مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۴۷

دبیر شورای همیاری و مشارکت کارکنان مجتمع از اجرای بیش از 3700 پیشنهاددر مجتمع گاز پارس جنوبی در طی سال 98 خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمدرضا مصلائی دبیر شورای همیاری و مشارکت کارکنان در این باره گفت: کارکنان (رسمی و غیررسمی )مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 98 ، 37700 پیشنهاد وارد سامانه نظام پیشنهادها نموده اند به نحوی که در هر 14 دقیقه یک پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادها ی مجتمع ثبت گردیده است.

وی در ادامه عنوان داشت: با فرهنگ سازی صورت گرفته در خصوص توسعه مشارکت همکاران غیر رسمی ، تعداد 20503 فقره از پیشنهادهای دریافت شده مربوط به همکاران بخش پیمانکاری می باشد .

مصلائی در ادامه افزود: در طی سال 98 تعداد 35000 پیشنهاد در شوراهای همیاری و مشارکت کارکنان و دبیرخانه های فرعی پالایشگاهها بررسی که تعداد 7476 پیشنهاد تصویب و از این تعداد تاکنون 3791 پیشنهاد اجرا گردیده است.

وی در ادامه یادآور شد: ثبت و اجرای این تعداد پیشنهاد نمودی از رویکرد بهبود مستمر, خلاقیت و نوآوری و تفکر مدیریت مشارکتی می باشد که موجبات تعالی سازمانی را فراهم می آورد.

محمد رضا مصلائی سرانه پیشنهاد مجتمع در سال 98 را 9 پیشنهاد بر نفر اعلام نمود که نسبت به سال 97رشدی معادل 39% داشته و همچنین نرخ مشارکت جویی کارکنان را 83% اعلام نمود.

این مقام مسئول در ادامه به نرخ مشارکت جویی100 درصدی در پالایشگاه چهارم اشاره نمود و خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای اولین بار در سطح مجتمع پالایشگاه چهارم توانست به نرخ سرانه پیشنهاد14/7 و مشارکت جویی 100 درصد کارکنان دست یابد که جا دارد از کارکنان , دبیر نظام مشارکت و مدیر آن پالایشگاه تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه به موضوع "بذر پیشنهاد " اشاره و بیان داشت: از آنجایی که نظام پیشنهادها بایستی در راستای تحقق اهداف سازمان ایفای نقش نماید لذا در سال 98 تعداد 100 فقره بذر پیشنهاد از مدیریت ها و واحدهای مختلف ارائه که جهت اخذ پیشنهاد از همکاران اطلاع رسانی گردید که خوشبختانه در تعداد بذر پیشنهاد نسبت به سال قبل رشد 150 درصدی داشتیم .

مصلائی در پایان از مشارکت کلیه همکاران و حمایت بی شائبه مدیر عامل و مدیران و مسئولین شرکت در نهادینه سازی فرهنگ مشارکت جوئی و ارائه پیشنهاد تشکر و قدردانی نمودند .

خبر
(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید