جزییات خبر

در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه صورت خواهد پذیرفت

رزمایش انفاق و کمک مومنانه در مجتمع گاز پارس جنوبی

رزمایش انفاق و کمک مومنانه در مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶

رزمایش بزرگ کمک مومنانه به مناسبت ماه مبارک رمضان و به تاسی از فرمان رهبر فرزانه انقلاب، توسط حوزه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ ابراهیم غریبی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص رزمایش همدلی مومنانه و با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، توجه به قشرهای آسیب پذیر جامعه، مقرر گردید بر اساس مشارکت کارکنان در تمامی پالایشگاه های مجتمع در راستای جمع آوری کمک‌های نقدی و تهیه بسته های معیشتی، اقدامات لازم صورت پذیرد.

وی در ادامه عنوان داشت: کارکنان پرتلاش سنگر اقتصادی کشور در مجتمع گاز پارس جنوبی، همواره در مسیر کمک به هموطنان فعال و پیش قدم بوده اند که نمونه های آن در کمک های چشمگیر خود به سیل زدگان و زلزله زدگان در ادوار گذشته به نمایش گذاشتند.

غریبی در ادامه با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه انفاق ، ماه ایثار و ماه کمک به نیازمندان واقعی است عنوان داشت: کارکنان مجتمع با واریز کمک های نقدی خود همچون سنوات گذشته در این امر خیرخواهانه و خداپسندانه حضوری فعال داشته باشند تا علاوه بر رضای الهی، گامی مهم در مسیر کمک به نیازمندان برداشته شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام مجتمع گاز پارس جنوبی یادآور شد: کمک ها در قالب بسته های معیشتی به دست نیازمندان شهرستان های همجوار، کنگان، جم و عسلویه اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: از این رو همکــاران، کــارکنان و بسیجیــان محترم در مجتمع عظیم گازی کشور می تــوانند هدایـای نقدی خود را به حســاب های اعلام شده طبق اطلاعیه صادره در سطح مجتمع واریز نمایند.

ابراهیم غریبی در پایان ضمن تشکر از همکاری واحد روابط عمومی مجتمع در راستای اطلاع رسانی گفت: امیدواریم با اطلاع‌رسانی‌هایی که در این امر خیرخواهانه صورت گرفته است، بتوانیم پویشی وسیع در راستای جذب هرچه بیشتر این کمک ها فراهم آوریم.


خبر
(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید