جزییات خبر

مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی

کاهش 10 درصدی شاخص زمانی تعمیرات اساسی در سال گذشته

کاهش 10 درصدی شاخص زمانی تعمیرات اساسی در سال گذشته
(سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۱۸

سال 98 برای پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت سپری شد و در این سال فازهای 4 و 5 با توجه به نقش مهم گاز و سایر محصولاتشان نقش مهمی را در تأمین انرژی کشور و رفع نیازهای صنایع وابسته ایفا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد شفیع موذنی، مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی در این باره گفت: از مهم‌ترین شاخص های عملکردی پالایشگاه سوم، می‌توان به افزایش یک درصدی قابلیت اطمینان پالایشگاه در سال 98 نسبت به سال 97 و رسیدن به قابلیت اطمینان 99.6 اشاره کرد.


وی در ادامه در خصوص سایر دستاوردهای فازهای 4 و 5 مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: کاهش 10 درصدی شاخص زمانی تعمیرات اساسی و کاهش 3 درصدی شاخص flare index ( به معنی کاهش میزان فلرینگ) از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در سال گذشته است.


مدیر پالایشگاه سوم با اشاره به افزایش 3 درصدی رضایت مندی مشتریان این پالایشگاه گفت: سال گذشته شاهد کاهش چشمگیر شاخص حوادث پالایشگاه و افزایش یک واحدی شاخص در دسترس‌پذیری تجهیزات حیاتی فازهای 4 و 5 نیز بودیم.


وی با بیان اینکه محصول اتان در ایجاد زنجیره ارزش در پتروشیمی های پایین دست بسیار حیاتی است، گفت: پالایشگاه سوم در بهترین شرایط و بدون وقفه این محصول با ارزش را در اختیار پتروشیمی‌ها قرار داده است.


وی در پایان اظهار داشت: موفقیت در موارد یاد شده مرهون دقت نظر، همدلی و عرق ملی همکاران در راهبری واحدهای زیر مجموعه پالایشگاه و اجرای اقدامات اصلاحی مناسب در سال 98 است.

خبر
(سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید