جزییات خبر

با هدف اطمینان از آمادگی تیم های امداد و نجات

برگزاری چهارمین رزمایش واکنش در شرایط اضطراری در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری چهارمین رزمایش واکنش در شرایط اضطراری در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۵

سرپرست HSE پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با تلاش ، برنامه ریزی دقیق و کار گروهی چهرمین رزمایش واکنش در شرایط اضطراری در پالایشگاه چهارم مجتمع با موفقیت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ ساداتی سرپرست HSE پالایشگاه چهارم مجتمع در پایان این رزمایش موفقیت آمیز عنوان داشت: نظر به الزام واحد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران مجتمع و همچنین با هدف اطمینان از آمادگی تیم های امداد و نجات پالایشگاه ، چهارمین و آخرین تمرین واکنش در شرایط اضطراری پالایشگاه چهارم در سال جاری برگزار گردید.

وی با اشاره به سناریوی انجام شده خاطرنشان کرد: این رزمایش در محوطه مخازن میعانات گازی واحد 143 این پالایشگاه و با محوریت آلودگی زیست محیطی منتج از نشت گسترده میعانات گازی در محیط برگزار گردید.

ساداتی سرپرست HSE پالایشگاه چهارم در ادامه عنوان کرد : مهتمرین دستاورد این گونه رزمایش های مهم واکنش در شرایط اضطراری شناسایی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود تمامی واحدهای درگیر در شرایط اضطراری می باشد.

این مقام مسئول اضافه نمود، در این تمرین نیز طبق سناریو از پیش تعیین شده و برنامه ریزی انجام شده ، سنجش عملکرد و توانایی کلیه تیم های عملیاتی و پشتیبانی پالایشگاه در مواجه با شرایط اضطراری احتمالی حادث شده مورد ارزیابی قرار گرفت.

ساداتی در پایان از پالایشگاههای معیین پالایشگاه چهارم به جهت مشارکت و کمک رسانی به موقع در اجرای موفقیت تمرین ذکر شده ، قدردانی نمود.

1


خبر
(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید