جزییات خبر

سرپرست بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی:

مجتمع گاز پارس جنوبی پیشرو در بهرمندی از توان سازندگان داخلی

مجتمع گاز پارس جنوبی  پیشرو در بهرمندی از توان سازندگان داخلی
(سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸) ۰۷:۳۴

سرپرست بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ، مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع گفت: تمامی امکانات مورد نیاز در جهت استقرار سازندگان داخلی در مجتمع را فراهم نموده ایم و این مجموعه ی بزرگ پیشرو در بهرمدی از توان سازندگان داخلی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ جواد سهیلی در ابتدا با گرامیداشت ایام دهه ی فجر شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه در حوزه ساخت داخل را در مجتمع گاز پارس جنوبی را مورد توجه ویژه قرار داده ایم .

سهیلی در ادامه گزارش بیان کرد: جلساتی به صورت مستمر و پایدار با روسای شرکت های پالایشی گاز در خصوص انتقال تجربه و دانش در حوزه ی تامین انجام می شود و امیدواریم این مسیر با موفقیت ادامه یابد.

سرپرست بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی: سازندگان داخلی که جزء رقبای تجاری پایدار مجتمع هستند و با این مجموعه قرارداد بلند مدت دارند اکنون در این مجموعه دارای دفتر مستقل می باشند و تمامی امکانات مورد نیاز آنها نیز فراهم نموده ایم و درب این مجتمع بروی تمامی سازندگان داخلی باز می باشد.

این مقام مسئول در ادامه به طرح سنجش رضایت مندی تامین کنندگان در مجتمع اشاره نمود و عنوان داشت: تامین کنندگان کالا در مجتمع را به صورت سالیانه در قالب پرسشنامه مورد سنجش قرار داده و نکات قابل بهبود را در قالب پروژه و در برنامه ی کامل انجام می دهیم.

سهیلی با اشاره به تامین تمامی قطعات و تجهیزات مورد نیاز پالایشگاه های مجتمع افزود: اکنون قطعات و تجهیزات ساخت داخل را در دستور کار قرار داده ایم و این مهم با قوت تمام در مسیر ژیشرفت قرار خواهیم داد.


خبر
(سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸) ۰۷:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید