جزییات خبر

با حضور گسترده کارکنان بسیجی مجتمع گاز پارس جنوبی

مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج مستضعفین در شهرستان عسلویه برگزار گردید

همزمان با ۵ آذر، سالروز فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین،مراسم گرامیداشت این روز بزرگ با حضور گسترده بسیجیان و کارکنان بسیجی مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در ابتدای این مراسم سرهنگ مهدی حسن زاده، فرمانده سپاه خاتم الانبیاء ( ص ) ضمن خیرمقدم به تمام بسیجیان گفت: مردم ولایت مدار و با بصیرت، فهمیده و هوشیار شهرستان عسلویه در صیانت و پاسداری از تاسیسات و ثروت عظیم کشور در اتفاقات روزهای اخیر با جان و دل گام برداشتند و آنها لیاقت بیشتر از اینها را دارند.

وی افزود:وحدت شیعه و سنی در این منطقه زبان زد عام و خاص است و تمامی مردم پاک سرشت شهرستان عسلویه در کنار هم در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بر میدارند.

سرهنگ حسن زاده در ادامه عنوان داشت: بسیجیان شهرستان عسلویه در ابتدای حوادث وناامنی های اخیر با اولین فراخوانی و با اقتدار برای حفاظت و صیانت از کیان مقدس انقلاب اسلامی داوطلبانه حضور یافتند و بیعتی دوباره با ارمان های انقلاب، امام و شهدا بستند.

در ادامه ی این مراسم که در مصلی نماز جمعه شهر عسلویه برگزار شده بود مهمان ویژه این مراسم سردار نورالهی به سخنرانی پرداخت.

سردار نورالهی در ابتدای سخنانش خاطرنشان کرد: امروز پس از 40 سال بسیج به تنه ی تناور و پر ثمری تبدیل شده است و اکنون شکوفه های آن به بهاری زیبا تبدیل شده است.

وی یاد اور شد: مردم با درایت شهرستان عسلویه، اهم از شیعه و سنی حلقه ی وحدت و همدلی را به خوبی در این سرزمین به وجو آوردند.

سردار اسلام در این اجتماع باشکوه گفت: من به عنوان یک رزمنده دیروز و بعنوان یک معلم امروز بر خود می بالم که امروز میهمان مردمانی هستم که شجاعتشان و غیرتشان زبانزد است و همیشه در صحنه های مهم و سرنوشت ساز این کشور حضور داشته اند.

به گفته ی سردار نورالهی، ایران کشوری بزرگ با اقوام و مذاهب و ویژگی و فرهنگ های متفاوت، ولی ملتی متحد ، منسجم و اقتدار ملی آن در ضلع وحدت و یکپارچگی قرار دارد.

سردار نورالهی عنوان داشت: شجره طیبه بسیج جریان تاثیرگذار در انقلاب اسلامی و جهان اسلام است و به برکت همین تفکر و با ایمان و خلوص نیت بسیجیان برای تشکیل تمدن نوین اسلامی، بسیج جهانی را ایجاد خواهند کرد.

اصلی
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1


1
1
مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید