جزییات خبر

همسو با تعیین صلاحیت حرفه ای نیروهای رسمی و پیمانکاری بهره برداری

دوره تدوین استانداردهای مشاغل در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

دوره تدوین استانداردهای مشاغل در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد
(دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸) ۰۸:۳۴

جلسات تدوین استانداردهای مشاغل بهره برداری به منظور تعیین صلاحیت حرفه ای نیروهای رسمی و پیمانکاری واحد بهره برداری پالایشگاه سوم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ داریوش صوفی امامی، سرپرست عملیات نوبتکاری پالایشگاه سوم عنوان داشت: این نشست ها با هدف تدوین استانداردهای مشاغل واحد بهره برداری اعم از پالایش و آب،برق و بخار و کمک بهره برداری با حضور نماینده آموزش ستاد و مشارکت سرپرستان و همکاران نوبتکار اتاق کنترل پالایشگاه برگزار گردید.

وی ادامه داد: در این نشست ها، شایستگی ها و صلاحیت های حرفه ای مورد نیاز افراد برای انتصاب در ساختار سازمانی رسمی و پیمانکاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

صوفی امامی با تاکید بر لزوم ارتقاء سطح دانش علمی و عملی کارکنان و هم چنین افزایش سطح کیفی نظارت سرپرستان نوبتکاری، اجرای طرح صلاحیت حرفه ای را زمینه ساز اصلاح ساختار سازمانی و تناسب مشاغل و شاغلین برشمرد .

به گفته این مقام مسئول در ارتباط با تدوین استاندارد شغلی سرپرستان نوبتکاری، موارد متعددی در شرح وظایف ایشان اعمال گردید که می تواند کار نظارت را بیشاز پیش اثربخش نماید .

وی افزود: در موضوع صلاحیت حرفه ای نیروهای پیمانکاری,انتخاب و انتصاب بر پایه کیفیت نیروی انسانی برای هر سمت سنجیده می شود که این مهم با همکاری آموزش ستاد و سازمان فنی و حرفه ای استان بوشهر محقق می گردد و پس از آن انجام این فرایند ، گواهی صلاحیت حرفه ای برای فرد صادر می گردد که نشان دهنده میزان شایستگی وی برای تصدی شغل مورد نظر است .

این مقام مسئول در پایان با سپاس از مسئولین مرتبط با این طرح ، اظهار امیدواری کرد که بارعایت اصول مطروحه,زمینه انتخاب و انتصاب نفرات اصلح وحائز شرائط در ساختار سازمانی بهره برداری فراهم گردد.

گفتنی است تمامی اطلاعات ، شایستگی ها و شرایط احراز مشاغل ، طی سه جلسه هم اندیشی اعضاء کمیته احراز صلاحیت حرفه ای نیروهای رسمی و پیمانکاری بهره برداری پالایشگاه سومجمع بندی و نهائی گردید.
مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸) ۰۸:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید