جزییات خبر

جلسه ی منتورینگ در مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت برگزار شد

جلسه ی منتورینگ در مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت برگزار شد
(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۳۷

جلسات منتورینگ از تاریخ 11 آبانماه سالجاری با حضور مدیران و روسای مجتمع پارس جنوبی و همچنین سایر شرکتها (پارسیان، فجر جم، مناطق 6 و 10) انجام و در تاریخ 14 آبانماه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی ؛ به دلیل تمرکز برنامه‌ی «شایستگی رهبران» بر «تغییر و توسعه‌ی رفتار»، این برنامه ترکیبی از آموزش و منتورینگ است.

جریان آموزشی، شامل گردهم‌آیی‌هایی است که در آن مدیران به صورت گروهی و با استفاده از تمرین‌های عملی، شیوه‌هایی را برای پرورش شایستگی‌های رفتاری در کوران تجارب روزمره‌ی مدیریتی، می‌آموزند.

به موازات این گردهم‌آیی‌ها، یک جریان منتورینگ نیز برقرار می‌شود؛ و کمک می‌کند تا از طریق جلسات و تعاملات انفرادی با هریک از مدیران، آموزه‌های دوره در سطح بالایی شخصی‌سازی شود؛ و دستآوردهای عملی هریک از افراد، به شکل سیستماتیک مورد بررسی و پایش قرار گیرد.

دور نخست منتورینگ، پس از ماژول آموزشی نخست (یعنی فرایادگیری) که در تاریخ 29و30 مهر ماه سالجاری برای مدیران و روسا در مرکز شهید بهشتی جم برگزار گردیده بود انجام شد.

و یکی از منتورهای ممتاز گروه توسعه‌ی مدیریت نشا، از طریق گفتگو در مورد « نتایج خودارزیابی SAQ افراد» - «نتایج تحلیل افراد از مقتضای رفتاری سمت‌ سازمانی خود» برای شناخت بهتر از «خودواقعی»، کمک می کند.

در خلال این نشست، پیرامون «انگیزه‌ها» و «موانع» توسعه‌ی فردی افراد نیز گفتگو می‌شود؛ و با در نظر گرفتن محدودیت‌های شخصی و مقتضیات محیطی، نیازهای اختصاصی آنها برای همراهی در این برنامه، روشن‌تر می شود.

همچنین برپایه‌ی این گفتگوها، منتور می‌تواند توصیه‌هایی را در رابطه با بهبود شرایط انگیزشی و حمایت از افراد در این مسیر، به مدیریت ارشد سازمان منتقل نماید.

جلسات منتورینگ از تاریخ 11 آبان ماه سالجاری برای مدیران و روسای مجتمع پارس جنوبی و همچنین مدیران و روسای سایر شرکتها (پارسیان، فجر جم، مناطق 6 و 10) بوده اند انجام و در تاریخ 14 آبان به پایان رسید.


1
1

مجتمع گاز پارس جنوبی
(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید