جزییات خبر

عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی کلید خورد

عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی کلید خورد
(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۲۷

با مشارکت تمامی واحد های عملیاتی، تعمیرات اساسی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، اکبر غلامی، رئیس تعمیرات پالایشگاه اول مجتمع از آغاز تعمیرات اساسی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد.

رئیس تعمیرات پالایشگاه اول اظهار داشت:تعمیرات اساسی در پالایشگاه اول از تاریخ 03/08/98 آغاز گردیده وطبق برنامه های صورت پذیرفته به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

غلامی با بیان اینکه تعمیرات اساسی یک اتفاق مهم و بسیار تاثیرگزار با برنامه از پیش تعیین شده برای پایداری تولید گاز در مجتمع است؛ افزود:بهمین منظور پالایشگاه اول با تمهیدات لازم سعی نموده تا در طول سال تعمیرات پیشگیرانه مؤثر و اثر بخشی را بر روی تجهیزات جهت جلوگیری از خرابی های ناگهانی انجام و با این اقدام مهم علاوه بر استمرار تولید باعث کاهش دستورکارهای اضافی نیز شده است. گفتنی است عمده فعالیت های تعمیرات اساسی امسال ایتم های مورد نظر بازرسی می باشد.

وی گفت: از مهمترین برنامه های تعمیرات اساسی، تعمیرات پیشگیرانه سه ساله کمپرسورهای تبرید می باشد. این مهم به دلیل حساسیت و پیچیدگی کار می بایست توسط سازنده انجام شود که برنامه ریزی دقیق و مدون توسط نیروهای خلاق و جوان پالایشگاه انجام خواهد شد.

رئیس تعمیرات اساسی پالایشگاه اول افزود: تعمیرات برق و ابزاردقیق نیز برنامه ریزی شده تا تعمیرات پیشگیرانه تجهیزات حساس از جمله کلیدهای فشارقوی، و تست کابلهای مورد نظر در این بازه انجام گردد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم تعمیرات اساسی امسال هم بدون حادثه و با ایمنی کامل و در زمان تعریف شده به پایان برسد.


مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید