جزییات خبر

با درخشش پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی؛

چهارمین ارزیابی آتش نشانان وزارت نفت در حال برگزاری می باشد

چهارمین ارزیابی آتش نشانان وزارت نفت در حال برگزاری می باشد
(دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸) ۰۷:۵۵

چهارمین ارزیابی آتش نشانان وزارت نفت که با حضور تیمهای پالایشگاه های دوم، چهارم و دهم مجتمع در تبریز با حضور ۱۷ تیم در جریان است با درخشش تیم های پالایشگاه های مجتمع در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، عطالله قاسمی رئیس ایمنی و آتش نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی و سرپرست گروه اعزامی به چهارمین ارزیابی آتش نشانان وزارت نفت در این باره عنوان داشت: چهارمین ارزیابی آتش نشانان وزارت نفت با درخشش تیم های آتش نشانی پالایشگاه های مجتمع با موفقیت در حال برگزاری می باشد.

قاسمی در ادامه به موفقیت های تیم های اعزامی از پالایشگاه های مجتمع اشاره نمود و عنوان داشت: تیم آتش نشانی از پالایشگاه دهم توانسته در مسابقه نردبان طنابی به مقام اول نائل گردد.

وی ادامه داد: درمسابقه دو ۱۰۰ متر پالایشگاه دهم به مقام سوم و پالایشگاه چهارم نیز به مقام پنجم دست یافت.

به گفته ی رئیس ایمنی و آتش نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی و سرپرست گروه اعزامی به چهارمین ارزیابی آتش نشانان وزارت نفت، در مسابقه دو ۴ در ۱۰۰ متر امدادی پالایشگاه دهم به مقام اول و پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی به مقام دوم نائل گردید.

قاسمی در پایان عنوان داشت: تا کنون پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی رتبه اول را کسب کرده است و مسابقات هنوز ادامه دارد.

مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸) ۰۷:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید