جزییات خبر

بازدید کارکنان پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی از مجتمع نگهداری معلولین "کلید بهشت " کنگان

بازدید کارکنان پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی از مجتمع نگهداری معلولین "کلید بهشت " کنگان
(سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۹

مدیران و کارکنان پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی از بخش های مختلف مجتمع معلولین " کلید بهشت " شهرستان کنگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، جمعی از کارکنان پالایشگاه نهم پارس جنوبی از بخش های مختلف مجتمع معلولین ‘کلید بهشت’ شهرستان کنگان بازدید کردند.

در این بازدید جان‌نثار احمدی رئیس موسسه و مجتمع نگهداری معلولان کلید بهشت کنگان گفت: دو مرکز نگهداری معلولین در استان وجود دارد که یکی در شهرستان کنگان و دیگری در شهر بوشهر دایر می باشد.

وی افزود: در این مجموعه حدود 150 معلول از تمام استان بوشهر نگهداری می شود که عمدتا بی سرپرست و از خانواده های بی بضاعت هستند.

جان‌نثار احمدی گفت: در این مجتمع سه بخش نگهداری، توانبخشی و آموزشی وجود دارد که عملکرد خوب کارکنان این مجتمع باعث شده تا از بین دو هزار و 200 مرکز موجود در سطح کشور جز 10 مرکز برتر باشیم.

وی با بیان اینکه با مشکلات مالی و کمبود امکانات دست و پنجه نرم می کنیم اظهار داشت: : افرادی که اینجا نگهداری می شوند محدودیت هایی دارند و هیچ وجدان آگاهی نمی پذیرد که به دلیل عقب‌ماندگی ذهنی آنها را از همه چیز محروم نگه داریم.

رئیس موسسه و مجتمع نگهداری معلولان کلید بهشت کنگان گفت: مستهلک بودن سیستم سرمایشی و گرمایشی، کمبود مواد شوینده، کمبود ملافه، بالشت، پتو و لباس از دیگر مشکلات این مجتمع می باشد.

احمدی در پایان ابراز امیدواری کرد که همه مردم و کسانی که می توانند به هر نحوی به این مرکز کمک کنند از مساعدت به این مجموعه دریغ نورزند.

در پایان نیز بسته های حمایتی و مقداری اقلام که توسط تعدادی از کارکنان در قالب صندوق خیریه پالایشگاه نهم تهیه شده بود به این مرکز اهدا شد.


مجتمع گاز پارس جنوبی
(سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید