جزییات خبر

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران

حضور بهترین نیروهای انسانی از لحاظ نگاه سیستمی در مجتمع گاز پارس جنوبی

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در جمع اعضاء هیئت مدیره، مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی با یک رویکرد سیستمی رشد کرده و توسعه ی نیروی انسانی بر اساس همین نگاه تحقق یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسن منتظر تربتی در جمع اعضاء هیئت مدیره، مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: بهترین نیروی های انسانی از لحاظ سیستمی در مجتمع گاز پارس جنوبی حضور دارند و این مهم کمک بسیار بزرگی به حل مشکلات با همان رویکرد سیستمی خواهد کرد.

مهندس تربتی در ادامه عنوان داشت:فضای یکپارچگی در تمام لایه های شرکت ملی گاز باید روز به روز بیشتر شود و در سیستم یکپارچگی اولویت ها را قرار دهیم.

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز در ادامه با اشاره به تولید حداکثری گاز در پالایشگاه های مجتمع بیان کرد: در بحث تولید، باید در تمامی پالایشگاه ها بازدهی یکنواختی بوجود آید و با نگاه کلان و جامع و باز شدن تمام موضوعات به حداکثر بهره وری در بخش تولیدات دسترسی پیدا نماییم.

وی گفت: در بعد مخزن، در بعد تجهیزات پالایشگاهی باید به حداکثر تولید گاز و محصولات برسیم و در کنار این دو ، از همه مهم تر طرح جامع نیروی انسانی ، اسکان و پایداری اسکان را دنبال نماییم.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در جمع هیئت مدیره مجتمع گاز پارس جنوبی و مدیران ستادی و پالایشگاهی به موضوع خوداتکای در بخش های مختلف اشاره نمود و عنوان داشت: خوشبختانه با توان و دانش داخلی نیروهای جوان و کارامد توانستیم در بخش های گاز رسانی و شبکه توزیع خوداتکا شویم و امیدواریم در بخش کالا و در بخش پالایشگاهی نیز با تمام توان و تکیه بر دانش و خرد جمعی در این مسیر مهم گام برداریم .

مهندس تربتی در ادامه خاطرنشان کرد: مجموعه ی عظیم پارس جنوبی با یک رویکرد کاملا سیستمی رشد و پیشرفت کرده و توسعه نیروی انسانی نیز بر همین اساس ایجاد و پایه گزاری شده و این مهم کمک بسیار بزرگی برای حل مشکلات در بخش های مختلف خواهد بود.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در ادامه با اشاره به شروع ماه محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یارانش گفت: امام حسین علیه السلام با خون خود و یاران باوفایش درخت اسلام را آبیاری کرد.

وی در ادامه با زنده نگه دشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس عنوان داشت: اگر جانفشانی و رشادت رزمندگان دوران دفاع مقدس نبود اکنون ما این امنیت و آرامش را نداشتیم و اکنون خدا را شاکریم که در سایه ی امنیت و آرامش کامل در حال انجام خدمت به کشور عزیزمان هستیم و امیدواریم ما نیز این فرصت راشته باشیم که خدمت رسان خوبی برای مردم عزیزمان باشیم .مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۵۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید