جزییات خبر

مدیرهماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از سایت 2 پارس جنوبی بازدید کرد

مهندس زردویان مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران، در سفر یک روزه از پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی و اسکله خدماتی و صادراتی در سایت 2 منطقه ی پارس جنوبی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، "مهندس مسعود زردویان" مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با همراهی مهندس محمد رضا صدیقی مدیر برنامه ریزی، مهندس بهزاد بابازاده مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران و مهندس رسول فلاح نژاد مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز پارس و جانشین مدیر عامل، مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع گاز پارس جنوبی از پالایشگاه دهم مجتمع و اسکله خدماتی و صادراتی در سایت دو پارس جنوبی بازدید کرد.

مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در ابتدا از فاز 19 پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی بازدید کرد و پس از آن با حضور قسمت های مختلف پالایشگاهی، روند تولید گاز را مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید، مهندس سهیل رفیعی مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی، گزارشی کامل از روند تولید گاز و محصولات جانبی، موارد مهم و کلیدی در فاز 19 را ارائه داد.

مهندس زردویان و هیئت همراه، در ادامه از مراحل روند پیشرفت قسمت های مختلف از جمله: انبار مکانیزه گوگرد و بخش های مهم عملیاتی تاسیسات اسکله خدماتی و صادراتی در سایت 2 پارس جنوبی بازدید کرد.

مهندس فلاح نژاد، مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز پارس در حاشیه ی بازدید از تاسیسات اسکله ی خدماتی و صادراتی در سایت2 پارس جنوبی گزارشی کامل از روند پیشرفت در واحدهای مختلف اسکله خدماتی ارائه داد.
مهندس مسعود زردویان، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در پایان بازدید از بخش های مختلف اسکله خدماتی و صادراتی در سایت 2 پارس جنوبی ضمن اظهار امیدواری از روند پیشرفت این پروژه مهم در کشور عنوان داشت: با بهره برداری از فاز اول این پروژه بسیار مهم در کشور، صادرات محصولات از سایت2 پارس جنوبی با شتاب بیشتری انجام خواهد شد.


1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

1
مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۳۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید