جزییات خبر

با ارائه خدمات ویدئو کنفرانس بر بستر مرکز تلفن

سیستم OTMS آلکاتل در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی راه اندازی شد

با ارائه خدمات ویدئو کنفرانس بر بستر مرکز تلفن سیستم OTMS آلکاتل در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی راه اندازی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ افشیت اقدسی، رئیس مخابرات و فناوری اطلاعات پالایشگاه چهارم گفت: سیستم ویدئو کنفرانس تلفنی آلکاتل،لوسنت در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی راه اندازی گردید.

اقدسی در ادامه عنوان داشت: با توجه به اینکه جهت برگزاری برخی جلسات حضور مسئولین در پست مدیریتی جهت ارائه گزارش تصویری از چگونگی عملکرد پرسنل و تجهیزات مهم میباشد و فواصل زیاد ،با در نظر گرفتن نیاز به ترددهای مکرر جهت برگزاری این جلسات، این امکان را از مدیر مربوطه سلب مینماید. با طرح پیشنهاد راه اندازی این پروژه توسط آقای مهندس اقدسی در سامانه نظام مشارکت و انجام پیگیری های لازم توسط ایشان و واحد Voice پالایشگاه چهارم با وجود موانع زیاد در زمان تحریم و شرایط دشوار،این سیستم رسما در تیرماه سال جاری اجرا گردید.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد این سیستم بر اساس Open Touch Multimedia system (OTMS)شرکت آلکاتل-لوسنت بوده و هدف از اجرای آن ارائه راهکارسرویس خدمات سطح بالا (as a service)به کاربران میباشدکه از قابلیتهای آن امکان پخش تصاویر توسط خروجی HDMI و امکان برقراری ارتباط از طریق ارئه خدمات OTPC(Open touch personal cloud) بر بسترکامپیوتر ، لپ تاپ، موبایل و امکان تبادل اطلاعات میباشد.

این مقام مسئول گفت: این خدمات در پالایشگاه چهارم هم اکنون بر اساس نیاز عملیاتی در اختیار روسای ارشد این پالایشگاه قرار گرفته است.

به گفته ی اقدسی، این سیستم در هر مکانی که شبکه مجتمع اتصال داشته باشد قابلیت گسترش را دارد و در بحث پدافند غیرعامل بسیار پرکاربرد میباشد.

 

وی گفت: تطبیق و برنامه ریزی ارتباط شبکه SPGC با این سیستم توسط پرسنل واحد ICT پالایشگاه چهارم انجام پذیرفته و با امنیت بسیار بالا و تحت لیسانس بوده و از یک پورت مشترک برای کامپیوتر و تلفن استفاده می شود.


مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۰۷:۳۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید