جزییات خبر

برگزاری دوره امنیت اطلاعات و پیشگیری از حملات فضای سایبر در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری دوره امنیت اطلاعات و پیشگیری از حملات فضای سایبر در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۲۳

دوره امنیت اطلاعات و پیشگیری از حملات فضای سایبر در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور مدیران و کارکنان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ دوره امنیت اطلاعات و پیشگیری از حملات فضای سایبری با هدف آشنایی همکاران با مفهوم فضای سایبر برگزار گردید.

مهندس حسن حق پرست مسئول آموزش HSE پالایشگاه چهارم مجتمع با بیان این خبر افزود: این دوره آموزشی که با حضور کارکنان برگزار شد، دکتر معتمدی فر مدرس دوره با بیان استراتژیک بودن مجموعه معظم پالایشگاههای پارس جنوبی به اهمیت فضای سایبری و تبادل اطلاعات در حوزه پالایشگاه اشاره نمود.

وی در ادامه بیان داشت: امروزه تهدیدات سایبری از نوع تهدایدات نرم می باشند که با شناخت تهدید و ظرفیت های مجموعه باید راهبردهای خاصی برای مقابله با اینگونه تهدیدات داشته باشیم که این همان توسعه مفاهیم و ادبیات پدافند غیرعامل است.

این دوره آموزشی که با حضور مدیر و روسای واحدهای مختلف پالایشگاه به همراه سایر کارکنان پالایشگاه چهارم تشکیل گردید ، پس از پایان دوره به بیان چالش ها و بررسی نقاط قابل بهبود به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید