جزییات خبر

با تلاش تمامی واحدهای پالایشگاهی؛

عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت پایان یافت

با تلاش تمامی واحدهای پالایشگاهی عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی طبق بازه زمانی برنامه ریزی شده با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد عابدی، سرپرست پالایش و رییس تعمیرات اساسی پالایشگاه چهارم در این باره گفت: اجرای آیتمهای برنامه ریزی شده در بازه زمانی تعمیرات اساسی پالایشگاه چهارم با همت و اقدام واحدهای تعمیرات، بهره برداری، HSE، مهندسی، کالا و سایر واحدهای پالایشگاهی در بازه سوم الی 11 تیرماه 98 صورت گرفته و اجرا شد.

وی در ادامه با اشاره به اهم موارد انجام شده در عملیات تعمیرات اساسی عنوان داشت: مهمترین موارد انجام شده شامل: مشعل فاز 8، تعداد 22 عدد شیرکنترل حیاتی پالایشگاه، تعویض کوپن های خوردگی، بازرسی از تمام تجهیزات ثابت که در این بازه در اختیار تعمیرات بوده همچنین آماده سازی سخت افزاری و نرم افزاری یکی از برجها، 17 درام، تعداد 115 آیتم برقی، 9 عدد مبدل و 66 عدد شیرآلات دستی مهم، 1074 آیتم ابزار دقیقی، 73 مورد عایقکاری در مسیرهای کرایوژنیک و فوق داغ و بسیاری موارد دیگر، بطور کامل خاتمه یافته و تجهیزات راه اندازی یا آماده بکار شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: در راستای اجرای صحیح کار، کاهش ریسک ها و ایجاد فرصت های ایمنی، بهداشت و محیط زیست و هماهنگی بین گروهها جلسات به صورت روزانه برگزار و تصمیمات و رویه های مهم صادر شده است.
عابدی در ادامه عنوان کرد: خلاقیت در نظارت ها، فعالیت ها، کنترل ها، بازنگری دستورالعملها و آماده سازی ها، نظارت های دائم ایمنی و بهره برداری با نگرش اجرای صحیح و ایمن از موارد مهم و برای نخستین بار بوده که منجر به کاهش زمان و اجرای بهتر فعالیت ها و اقدامات در بازه تعمیرات اساسی شده است.

سرپرست پالایش و رئیس تعمیرات اساسی پالایشگاه چهارم در پایان از زحمات رئیس بهره برداری، تعمیرات، ایمنی و سایر همکاران و کارکنان شاغل در پالایشگاه به صورت ویژه تقدیر و تشکر نمودند.


مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید