جزییات خبر

پایش فشار خون کارکنان و مشاوره جهت کنترل آن در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شد

همزمان با طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در سراسر کشور از تاریخ 18 خرداد الی 15 تیر ماه، واحد تغذیه پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی اقدام به پایش فشار خون کارکنان و مشاوره جهت کنترل آن نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛در این راستا ایستگاهی در ساختمان مرکزی پالایشگاه چهارم راه اندازی گردید که کارکنان پس از اندازه گیری فشار خون، در صورت ابتلا به پر فشاری خون، توصیه های مربوط به کنترل عوامل فزاینده این عارضه را دریافت نمایند.

علی حسن زاده کارشناس تغذیه پالایشگاه چهارم در این باره عنوان داشت: با توجه به افزایش روزافزون بیماری های مزمن، لزوم توجه به فشار خون و سایر بیماری های متابولیک بیش از پیش میباشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از آنجایی که طبق آخرین آمار در ایران از هر 5 نفر، یک نفر مبتلا به بیماری پرفشاری خون میباشد و از طرفی این نوع بیماری زمینه ساز ابتلا به سایر بیماریهای قلبی و عروقی میباشد ما را بر آن داشت تا همزمان با طرح بسیج ملی کنترل فشار خون به پرسنل توصیه های لازم در خصوص تغذیه و سبک زندگی سالم را آموزش دهیم.

شایان ذکر است همچنین پوسترهای آموزشی مختلفی نیز در همین ارتباط تهیه و در نقاط مختلف جهت اطلاع رسانی به پرسنل نصب گردیده است. همچنین کلیه همکاران می توانند با مراجعه به سامانه ثبت خود اظهاری فشار خون به آدرس WWW.SALAMAT.GOV.IR میزان فشار خون اندازه گیری شده را ثبت نمایند.

1


مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۷:۵۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید