جزییات خبر

جلسه کمیته تخصصی پدافند غیر عامل و مدیریت شرایط اضطراری در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

اولین جلسه ی جلسه کمیته تخصصی پدافند غیر عامل و مدیریت شرایط اضطراری در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ سعید ساداتی رئیس HSE پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: امروزه در برابر تهدیدات جدید باید دفاع جدید، متناسب با همان تهدید را داشته باشیم.

وی در ادامه عنوان داشت : بنابراین با شناخت تهدید و ظرفیت های خود می توانیم راهبردهای خاصی برای مقابله با تهدید داشته باشیم که این همان توسعه مفاهیم و ادبیات پدافند غیرعامل است.

به گفته ی ساداتی، شناسائی ماهیت و جنس تهدید و همچنین شناخت حوزه های تهدید و بررسی محیط داخلی و خارجی می تواند ما را در حوزه های جدید به سوی پایداری ملی و کاهش آسیب پذیری هدایت کند .

در این جلسه که با حضور رئیس پدافند غیرعامل مجتمع، مدیر محترم و روسای واحدهای مختلف پالایشگاه چهارم تشکیل گردید، اقای ساداتی با بیان اهمیت و ضرورت پدافند غیر عامل در برهه کنونی از سال جاری خاطر نشان کرد: در راستای پیشبرد اهداف پالایشگاه جلسات کمیته تخصصی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران بصورت فصلی با حضور کلیه اعضاء به منظور بررسی نقاط قابل بهبود ، بیان چالش ها و جمع بندی پیشنهادات همه واحدهای صنعتی و غیر صنعتی تشکیل می گردد
این جلسه که به عنوان اولین جلسه کمیته تخصصی پدافند غیر عامل و مدیریت واکنش در شرایط اضطراری فصل بهار برگزار شد در پایان با تنظیم صورت جلسه برخی از پیشنهادات و چالش های مطرح شده به منظور پیگیری به واحدهای مرتبط ارسال گردید

مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۷:۴۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید